„Przygotowanie scenariuszy oraz nagranie i postprodukcja animowanych filmów instruktażowych na temat systemu EZD RP”

NAUKOWA I AKADEMICKA SIEĆ KOMPUTEROWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00518338
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00518338/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-06 07:04
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef1e2be3-331f-4576-9eb3-70de818bd28b
Identyfikator
5210417157
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkcja filmów instruktażowych oraz taśm wideoProdukcja filmów informacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

STUDIO SIERMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKnapy, PL · lot 0
43 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00518338 z dnia 2025-11-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przygotowanie scenariuszy oraz nagranie i postprodukcja animowanych filmów instruktażowych na temat systemu EZD RP”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NAUKOWA I AKADEMICKA SIEĆ KOMPUTEROWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010464542

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolska 12

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-045

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@nask.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nask.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://nask.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


telekomunikacja/IT

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przygotowanie scenariuszy oraz nagranie i postprodukcja animowanych filmów instruktażowych na temat systemu EZD RP”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef1e2be3-331f-4576-9eb3-70de818bd28b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00518338

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Wsparcie dla powszechnego stosowania elektronicznego zarządzania dokumentacją poprzez rozwój i udostępnienie nieodpłatnego systemu klasy EZD, udostępnienie chmury SaaS2 EZD RP oraz wdrożenia systemu EZD w administracji publicznej RP", dofinansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Działanie C2.1.1 -1/2

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00377705

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZOSE.2611.37.2025.335.PKD[EZD-KPO]

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest nagranie 23 filmów instruktażowych (animacja połączona ze screencastem) na podstawie dostarczonych przez Zamawiającego materiałów merytorycznych dotyczących systemu EZD RP (dalej zwana: „Przygotowanie filmów instruktażowych”).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa).
3. Kody CPV:
92111100-3 Produkcja filmów instruktażowych oraz taśm wideo
92111250-9 - Produkcja filmów informacyjnych

4. Termin wykonania zamówienia: Przedmiot Umowy będzie realizowany etapami – zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ- SOPZ i według harmonogramu ustalonego na spotkaniu inicjującym współpracę, zgodnie z § 2 ust. 3-4 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ. Realizacja Przedmiotu Umowy, tj. wszystkich zadań składających się na Przedmiot Umowy wraz z procedurą odbioru zakończy się w terminie do 50 Dni roboczych od zawarcia Umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92111100-3 - Produkcja filmów instruktażowych oraz taśm wideo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92111250-9 - Produkcja filmów informacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53382,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53382,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STUDIO SIERMIX SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 997-016-28-83

7.3.3) Ulica: Knapy 18

7.3.4) Miejscowość: Lututów

7.3.5) Kod pocztowy: 98-360

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiot Umowy będzie realizowany etapami – zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ-SOPZ i według harmonogramu ustalonego na spotkaniu inicjującym współpracę, zgodnie z § 2 ust. 3-4 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ. Realizacja Przedmiotu Umowy, tj. wszystkich zadań składających się na Przedmiot Umowy wraz z procedurą odbioru zakończy się w terminie do 50 Dni roboczych od zawarcia Umowy.
2025-11-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi