Wzmocnienie kompetencji społecznych wychowanków pieczy zastępczej - warsztaty stacjonarne i wyjazdowe

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W KLUCZBORKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00518463
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00518463/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-06 08:22
Lokalizacja
Kluczbork, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-640b4c20-3edd-4dd2-8e22-c5bdfdde59d4
Identyfikator
7511536900
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi w zakresie ośrodków wypoczynkowychUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00518463 z dnia 2025-11-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wzmocnienie kompetencji społecznych wychowanków pieczy zastępczej - warsztaty stacjonarne i wyjazdowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W KLUCZBORKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531421437

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 20B

1.5.2.) Miejscowość: Kluczbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-200

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pcprkluczbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pcprkluczbork.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-640b4c20-3edd-4dd2-8e22-c5bdfdde59d4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc rodzinie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wzmocnienie kompetencji społecznych wychowanków pieczy zastępczej - warsztaty stacjonarne i wyjazdowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-640b4c20-3edd-4dd2-8e22-c5bdfdde59d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00518463

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011890/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Zajęcia reedukacyjne,

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021 – 2027, Priorytet 6 Fundusze Europejskie wspierające włączenie społeczne w opolskim, działanie 6.7 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00480239

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCPR.ZP.BRID.7.25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 117000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: przeprowadzenie dwuelementowego cyklu warsztatów wzmacniających kompetencje społeczne dla młodzieży (18 osób w wieku od 15 r.ż.) przebywającej w pieczy zastępczej, znajdującej się w procesie usamodzielnienia. Cykl obejmuje warsztaty stacjonarne (integracja i aktywne usamodzielnianie) i warsztaty wyjazdowe (integracyjno-usamodzielniające).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ – Projekt umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

55241000-1 - Usługi w zakresie ośrodków wypoczynkowych

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Art. 255, pkt 3) PZP
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;

Uzasadnienie faktyczne:
Do postępowania wpłynęła jedna oferta z ceną brutto: 126 260,00 zł.
Zamawiający poinformował, iż na realizację zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę
117 000,00 zł.
Oferta z najniższą ceną, spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający informuje, iż nie posiada środków by zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
2025-11-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi