Opracowanie dokumentacji projektowej na modernizację pomieszczeń

Wojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Jana Jonstona w Lesznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00518530
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00518530/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-06 08:38
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83024978-3308-4c9c-a06d-35d991bb3db4
Identyfikator
6971598635
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

AGNIESZKA STOCHAJMościenica, PL · lot 0
172 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00518530 z dnia 2025-11-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na modernizację pomieszczeń

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Jana Jonstona w Lesznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310232

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kiepury 45

1.5.2.) Miejscowość: Leszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hanna.mietka@wsw.leszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wsz.leszno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83024978-3308-4c9c-a06d-35d991bb3db4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej na modernizację pomieszczeń

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83024978-3308-4c9c-a06d-35d991bb3db4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00518530

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00451786

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ-751-67/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowej dla zadania „Modernizacja pomieszczeń na potrzeby prowadzenia działalności medycznej oraz zabezpieczenie warunków pracy pracowników medycznych” dla Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie.
3.3.1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej, w szczególności:
 projekt wykonawczy (wszystkie branże)– 2 egz.
 przedmiar robót – 2 egz.
 kosztorys inwestorski – 2 egz.
 wersje elektroniczne wszystkich powyżej wymienionych pozycji na płycie CD
 informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
 specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,
 oświadczenia o kompletności i zgodności z obowiązującymi normami i przepisami,
 niezbędnej oceny lub badania (jeżeli zachodzi taka konieczność),
dla zadania „Modernizacja pomieszczeń na potrzeby prowadzenia działalności medycznej oraz zabezpieczenie warunków pracy pracowników medycznych”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172200 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172200 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "AGNIESZKA STOCHAJ ARCHITEKT"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300144497

7.3.3) Ulica: Osiedle Lipowe 33

7.3.4) Miejscowość: Mościenica

7.3.5) Kod pocztowy: 62-035

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2025-11-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi