„Budowa instalacji wodociągowej w miejscowości Adampol”

GMINA WYRYKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00518875
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00518875/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-06 09:44
Lokalizacja
Wyryki-Połód, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed42b765-62f8-4430-a1bf-12acce70f3f1
Identyfikator
5651445591
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

'WODROL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
489 540 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00518875 z dnia 2025-11-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa instalacji wodociągowej w miejscowości Adampol”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WYRYKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197842

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wyryki Połód 154

1.5.2.) Miejscowość: Wyryki-Połód

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-205

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wyryki.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wyryki.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed42b765-62f8-4430-a1bf-12acce70f3f1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa instalacji wodociągowej w miejscowości Adampol”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed42b765-62f8-4430-a1bf-12acce70f3f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00518875

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00068549/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 „Budowa instalacji wodociągowej w miejscowości Adampol”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00448738

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.07.2025.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 398000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycji pn. „Budowa i modernizacja infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej w gminie Wyryki”.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- Budowę instalacji wodociągowej w miejscowości Adampol etap I.
- Budowę sieci wodociągowej z pompownią podnoszenia ciśnienia w miejscowości Wyryki – Adampol, gmina Wyryki, powiat włodawski. Przedsięwzięcie będzie obejmowało działki: 061908_2.0010 Wyryki: 3310, 3145, 3169, 3170, 3171, 3880, 3311, 2306, 3218, 3320.
- Na części działki o nr ewid. 3145 w msc. Wyryki należy wykonać pompownię wody wraz z niezbędną infrastrukturą do jej funkcjonowania: zasilanie energetyczne, ogrodzenie, utwardzenie dojazdu do pompowni. Pompownia wody – moduł ciśnieniowy zamontowany w podziemnym zbiorniku żelbetowym DN2500 na sieci wodociągowej PE100RCDN160,PN16.
- Przewody PE100RCDN160,PN16 umożliwiają wykonanie robót bez wykopowych, za pomocą odwiertu sterowanego.
- Projektowana długość sieci wodociągowej 721,0 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45000000-7 - Roboty budowlane

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 489540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 560349,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 489540,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WODROL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 432225983

7.3.3) Ulica: Misjonarska

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-107

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 489540,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2025-11-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane