Zakup i dostawa fabrycznie nowych dwóch samochodów służbowych na potrzeby Urzędu Gminy Miedzichowo

Gmina Miedzichowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00483591
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00483591/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-04 09:21
Lokalizacja
Dziećmierowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6615506a-d6fe-426f-bcd5-e44c4dc932ac
Identyfikator
7881918611
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483591 z dnia 2024-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowych dwóch samochodów służbowych na potrzeby Urzędu Gminy Miedzichowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miedzichowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967053

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poznańska

1.5.2.) Miejscowość: Dziećmierowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-361

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug-miedzichowo@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.miedzichowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.miedzichowo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa fabrycznie nowych dwóch samochodów służbowych na potrzeby Urzędu Gminy Miedzichowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6615506a-d6fe-426f-bcd5-e44c4dc932ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483591

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00567600/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 „Zakup i dostawa fabrycznie nowych dwóch samochodów służbowych na potrzeby Urzędu Gminy Miedzichowo”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464449

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch nowych samochodów osobowych na potrzeby Urzędu Gminy Miedzichowo w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), w tym w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

brak złożonych ofert w postępowaniu
2024-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy