Strefa zabaw i rekreacji w Parku Kultury i Wypoczynku - Słupski Budżet Obywatelski 2025 - robota budowlana
Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00519502
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00519502/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-11-06 11:38
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b58e3be-22a2-4461-a291-6e10965a5f9b
- Identyfikator
- 8391005507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00519502 z dnia 2025-11-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Strefa zabaw i rekreacji w Parku Kultury i Wypoczynku - Słupski Budżet Obywatelski 2025 - robota budowlana
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000330223
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczecińska 99
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sosir@sosir.slupsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sosir.slupsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sosir_slupsk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport i rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Strefa zabaw i rekreacji w Parku Kultury i Wypoczynku - Słupski Budżet Obywatelski 2025 - robota budowlana2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b58e3be-22a2-4461-a291-6e10965a5f9b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00519502
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052099/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Strefa Zabaw i Rekreacji w Parku Kultury i Wypoczynku - Słupski Budżet Obywatelski 2025 - wykonanie robót budowlanych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00420788
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SOSiR.ZP-II.261.05.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1424686,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem inwestycji jest stworzenie strefy zabaw i rekreacji w Parku Kultury i Wypoczynku przy ul. Rybackiej w Słupsku na części działki nr 288/3 w obrębie 12 miasta Słupska zgodnie z załączonym wielobranżowym projektem technicznym będącym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Zamawiający modyfikuje przedmiot zamówienia w taki sposób, że w projekcie zagospodarowania terenu rezygnuje się z następujących urządzeń zabawowych:
4 - Beczka z siecią – 1 szt.
5 - Beczka – 2 szt.
Pozostałe elementy zagospodarowania terenu pozostają bez zmian.
2) Zakres inwestycji obejmuje:
a) Rozbiórkę istniejącej nawierzchni utwardzonej, asfaltowej
b) Rozbiórkę części murka z cegły
c) Demontaż istniejących obiektów małej architektury
d) Przeniesienie części istniejących obiektów małej architektury w inne miejsce
e) Wykonanie nowych nawierzchni ciągów pieszych
f) Wykonanie nawierzchni bezpiecznej: piaskowej oraz ściółkowanej korą
g) Montaż elementów małej architektury, urządzenia zabawowe, ławki, kosze, stojaki na rowery, stoły piknikowe, ogrodzenie terenu placu zabaw
h) Wykonanie oświetlenia parkowego
i) Usunięcie fragmentów zakrzewień
j) Nasadzenie zieleni
k) Rekultywacja nawierzchni trawiastej
l) Wykonanie tablicy informacyjnej, że zadanie zostało wykonane w ramach Słupskiego Budżetu Obywatelskiego – szt. 2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1473280,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1837620,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1473280,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zimar Ryszard Ziegert
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421017479
7.3.3) Ulica: Konarskiego 4
7.3.4) Miejscowość: Bytów
7.3.5) Kod pocztowy: 77-100
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1473280,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-10| 2025-11-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |