Remont dachów budynków A, B, C wraz z izolacją stropu poddasza w Ambasadzie RP w Pekinie, część 1.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Pekinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00483698
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00483698/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-04 09:46
Lokalizacja
Pekin, CN
Kraj zamawiającego
CN
ID przetargu
ocds-148610-c9485c8a-5f85-4ba5-ae0d-4ab4ec91b1c7
Identyfikator
brak
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty izolacyjneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MMK16670 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOżarów Mazowiecki, PL · lot 0
570 996 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483698 z dnia 2024-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachów budynków A, B, C wraz z izolacją stropu poddasza w Ambasadzie RP w Pekinie, część 1.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Pekinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Ritan Lu, Jianguomenwai

1.5.2.) Miejscowość: Pekin

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-0600

1.5.5.) Kraj: Chiny

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pekin.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/chiny/ambasada-rp-w-pekinie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachów budynków A, B, C wraz z izolacją stropu poddasza w Ambasadzie RP w Pekinie, część 1.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9485c8a-5f85-4ba5-ae0d-4ab4ec91b1c7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483698

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00245841/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dachów budynków A,B,C wraz z izolacją stropu poddasza, część 1.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dn. 21 stycznia 2021 o służbie zagranicznej a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 5 538 000 EUR dla robót budowlanych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMB.PEKI.270.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 7105767,40 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2457086,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont dachów budynków A, B, C znajdujących się na terenie Ambasady RP w Pekinie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MMK 16 670 Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182218112

7.3.3) Ulica: Strzykulska 5

7.3.4) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-850

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 570996 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-23
2024-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane