Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej - Uzupełnienie zapasów magazynowych na wypadek wystąpienia zagrożeń i sytuacji kryzysowych

GMINA SOBOLEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00521119
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00521119/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-06 17:23
Lokalizacja
Sobolew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e9ddd1d4-f681-490a-bfcd-9568be57e2d1
Identyfikator
8262044209
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeSystemy oświetlenioweCysterny do transportu wodyPompy zanurzeniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00521119 z dnia 2025-11-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej - Uzupełnienie zapasów magazynowych na wypadek wystąpienia zagrożeń i sytuacji kryzysowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOBOLEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582351

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Sobolew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-460

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.8.) Numer faksu: 25 682 50 23

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sobolew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sobolew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9ddd1d4-f681-490a-bfcd-9568be57e2d1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej - Uzupełnienie zapasów magazynowych na wypadek wystąpienia zagrożeń i sytuacji kryzysowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9ddd1d4-f681-490a-bfcd-9568be57e2d1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00521119

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00504343

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IG.271.17.2025/ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej – uzupełnienie zapasów magazynowych na wypadek wystąpienia zagrożeń i sytuacji kryzysowych”.
a) Część 1 - Agregat prądotwórczy- moc. 165 kW - 1 szt,.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 80081,30 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej – uzupełnienie zapasów magazynowych na wypadek wystąpienia zagrożeń i sytuacji kryzysowych”.
Część 2 - Sprzęt elektryczny:
- agregat prądotwórczy- moc 6,5 kW - 2 szt.
- maszt oświetleniowy - 1 szt.,
- osuszacz powietrza - 10 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31527260-6 - Systemy oświetleniowe

4.5.5.) Wartość części: 77489,43 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej – uzupełnienie zapasów magazynowych na wypadek wystąpienia zagrożeń i sytuacji kryzysowych”.
Część 3- sprzęt wodny:
- beczkowóz do wody pitnej - 5000l- 1 szt.
- pompa do wody zanieczyszczonej - 10 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43134100-2 - Pompy zanurzeniowe

4.5.5.) Wartość części: 117736,59 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Z uwagi na fakt, że jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu, zgodnie z brzmieniem art. 255 pkt 2) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.
Z uwagi na fakt, że jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 14 ustawy pzp, zgodnie z brzmieniem art. 255 pkt 2) ustawy pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Z uwagi na fakt, że jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu, zgodnie z brzmieniem art. 255 pkt 2) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.
Z uwagi na fakt, że jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 14 ustawy pzp, zgodnie z brzmieniem art. 255 pkt 2) ustawy pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z powyższym, działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena złożonej oferty przewyższa środki, którymi dysponuje na sfinansowanie zamówienia.
Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy pzp.
W przedmiotowym postępowaniu, prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 6 listopada 2025 r. do godziny 08:30.
Do wyznaczonego terminu wpłynęła jedna oferta o wartości 174 660,00 zł brutto.

2025-11-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy