Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie wejścia oraz schodów do budynku Sanatorium Leśnik w Sopocie przy ulicy 23 marca 105.

"Uzdrowisko Sopot" Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00521335
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00521335/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-07 08:00
Lokalizacja
Sopot, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8858507d-7137-49fd-bebd-f89fee13cb40
Identyfikator
5851342944
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie uzdrowiskRoboty remontowe i renowacyjneRoboty izolacyjneRoboty budowlane w zakresie barier stałychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00521335 z dnia 2025-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie wejścia oraz schodów do budynku Sanatorium Leśnik w Sopocie przy ulicy 23 marca 105.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "Uzdrowisko Sopot" Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308235

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 6/8

1.5.2.) Miejscowość: Sopot

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-756

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uzdrowiskosopot.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lesnik.sanatoria.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uzdrowiskosopot.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka z o.o. ze 100% udziałem gminy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie wejścia oraz schodów do budynku Sanatorium Leśnik w Sopocie przy ulicy 23 marca 105.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8858507d-7137-49fd-bebd-f89fee13cb40

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00521335

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00213338/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie wejścia oraz schodów do budynku Sanatorium Leśnik w Sopocie przy ulicy 23 marca 105.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00481230

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie wejścia głównego oraz schodów do budynku Sanatorium Leśnik w Sopocie przy ulicy 23 marca 105.
Całość realizacji dotyczy zaplanowanego ciągu komunikacyjnego, wejścia głównego do budynku sanatorium.
Celem remontu jest poprawa komfortu użytkowników budynku oraz poprawa wizerunku obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215110-1 - Roboty budowlane w zakresie uzdrowisk

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie została złożona żadna oferta
2025-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane