MODERNIZACJA KUCHNI W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KINKAJMACH

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KINKAJMACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00521466
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00521466/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-07 08:36
Lokalizacja
Kinkajmy, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e1dadf7e-71bf-493c-996f-421433ea38af
Identyfikator
7431765455
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaWyrównywanie podłógKładzenie i wykładanie podłógRoboty murarskie i muroweTynkowanieKładzenie glazuryInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskieMeble i wyposażenie kuchniInstalacje niskiego napięciaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneInstalacje zasilania elektrycznegoSłoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychOchrona odgromowaUsługi architektoniczne i podobneDodatkowe usługi budowlaneMechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczne

Wykonawcy

1 przyznane

BOG-DACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKiertyny Wielkie, PL · lot 0
406 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00521466 z dnia 2025-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA KUCHNI W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KINKAJMACH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KINKAJMACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001124951

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 18A

1.5.2.) Miejscowość: Kinkajmy

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897616864

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp-kinkajmy@gmina-bartoszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spkinkajmy.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e1dadf7e-71bf-493c-996f-421433ea38af

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA KUCHNI W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KINKAJMACH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1dadf7e-71bf-493c-996f-421433ea38af

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00521466

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00281190/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja kuchni w budynku Szkoły Podstawowej w Kinkajmach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00413056

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 364779,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający informuje, iż zamówienie nie jest podzielone na części. Powodami niedokonania podziału jest: brak możliwości skutecznego koordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, co poważnie zagroziło by właściwemu wykonaniu prac, nadmierne trudności techniczne wynikające ze specyfiki prowadzonych prac, zwiększenie kosztów inwestycji. Brak takiego podziału porządkuje również odpowiedzialność wykonawczą i gwarancyjną. Inwestycja dotyczy jednego obiektu budowlanego, wprowadzenie większej ilości potencjalnych Wykonawców zaburzy realizację procesu budowlano-inwestycyjnego, zwiększy koszt inwestycji a także uniemożliwi wzięcie odpowiedzialności za cały obiekt przez jednego Wykonawcę.
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejących pomieszczeń kuchni wraz z pomieszczeniami zaplecza zlokalizowanych w poziomie piwnicy w budynku Szkoły podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Kinkajmach, dz. nr 1/3, obręb 0027 Kinkajmy, w celu poprawy jej estetyki oraz warunków higieniczno-sanitarnych.
W ramach realizacji niniejszego zamierzenia budowlanego planuje się wykonanie następujących robót budowlanych:
1. Prace przygotowawcze i rozbiórkowe,
2. Roboty budowlane,
3. Roboty instalacyjne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja wyszczególniona poniżej:
 specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
 projekt technologiczny,
 specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych- branża sanitarna,
 projekt techniczny – branża sanitarna,
 specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – branża elektryczna,
 projekt techniczny – branża elektryczna,
 przedmiary robót (materiał poglądowy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45431200-9 - Kładzenie glazury

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71326000-9 - Dodatkowe usługi budowlane

71334000-8 - Mechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 406000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 406000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 406000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOG-DACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7432027653

7.3.3) Ulica: 28A

7.3.4) Miejscowość: Kiertyny Wielkie

7.3.5) Kod pocztowy: 11-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 406000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający ustalił wymagany termin wykonania zamówienia: 9 tygodni od dnia podpisania umowy. Z uwagi że w niniejszym formularzu w SEKCJI IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA punkt Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej nie można dokonać wyboru w tygodniach Zamawiający przeliczył 9 tygodni na 63 dni.
2025-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane