Projekt i montaż instalacji klimatyzacji w budynku B Urzędu Miasta Józefowa

Miasto Józefów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00521775
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00521775/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-07 09:33
Lokalizacja
Józefów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-650acacc-ec9b-40aa-b98e-506d75da37ad
Identyfikator
5320016896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia klimatyzacyjneUsługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanychMechaniczne instalacje inżynieryjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00521775 z dnia 2025-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Projekt i montaż instalacji klimatyzacji w budynku B Urzędu Miasta Józefowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.8.) Numer faksu: um@jozefow.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jozefow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Projekt i montaż instalacji klimatyzacji w budynku B Urzędu Miasta Józefowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-650acacc-ec9b-40aa-b98e-506d75da37ad

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00521775

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00031998/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Instalacja klimatyzacji w budynku B Urzędu Miasta Józefowa - dostawa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00457112

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.49.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 299960 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1. Ogólny opis zadania
Głównym zadaniem Wykonawcy jest wykonanie dokumentacji projektowej, dostawa i montaż systemu klimatyzacji oraz wykonanie robót instalacyjnych i budowlanych związanych z ww. montażem.
Dokładny stan istniejący oraz czynności jakie Wykonawca będzie zobowiązany wykonać w ramach zawartej umowy zostały opisane w Programie Funkcjonalno Użytkowym „Wykonanie projektu, dostawa i montaż systemu klimatyzacji VRF w budynku B Urzędu Miasta Józefowa”
Do robót budowlanych należą m.in.:
• Naprawy po wykonaniu montażu systemu klimatyzacji (roboty tynkarskie, malowanie, szpachlowanie) oraz naprawa wszelkich powstałych w wyniku montażu uszkodzeń.
• Wykonanie przejść instalacyjnych i ich estetyczne wykończenie.
• Pozostałe roboty budowlane wynikające z procesu montażu systemu klimatyzacji

4.5.3.) Główny kod CPV: 39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania. Uzasadnienie decyzji: Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W postępowaniu zostały złożone 4 oferty. Dwie oferty o najniższych cenach zostały odrzucone. Z pozostałych dwóch ofert najwyższą ocenę otrzymała oferta o wartości 453 870,00 zł. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę 285 000,00 zł. Wartość zamówienia ustalona w kosztorysie inwestorskim i powiększona o podatek VAT wynosi 368 950,80 zł.
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia i w związku z tym unieważnia niniejsze postępowanie.
W przypadku powtórzenia postępowania Zamawiający poinformuje o tym wykonawców, którzy złożyli oferty.
2025-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy