Modernizacja podjazdu, wymiana podłogi w korytarzu oraz malowanie pomieszczeń w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wojsławicach
GMINA WOJSŁAWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00483800
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00483800/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-04 10:08
- Lokalizacja
- Wojsławice, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d081c74f-9e06-4c8b-be6d-04842aff70c8
- Identyfikator
- 5632158353
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483800 z dnia 2024-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja podjazdu, wymiana podłogi w korytarzu oraz malowanie pomieszczeń w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wojsławicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOJSŁAWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 30
1.5.2.) Miejscowość: Wojsławice
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-120
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@wojslawice.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugwojslawice.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wojslawice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja podjazdu, wymiana podłogi w korytarzu oraz malowanie pomieszczeń w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wojsławicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d081c74f-9e06-4c8b-be6d-04842aff70c8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483800
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062529/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja podjazdu, wymiana podłogi w korytarzu oraz malowanie pomieszczeń w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wojsławicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449152
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOSR.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja podjazdu, wymiana podłogi w korytarzu oraz malowanie pomieszczeń w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wojsławicach”.
W ramach inwestycji przewidziane są działania:
Wykonywane na zewnątrz:
- rozebranie istniejącej okładziny z płytek wraz z klejem na podjeździe dla niepełnosprawnych,
- przygotowanie podłoża i wyrównanie ubytków w betonie zaprawą wyrównująco-naprawczą do betonu i żelbetu (uzupełnienie ubytków i wykonanie minimalnej warstwa wg. systemu na całej powierzchni),
- wykonanie dwuskładnikowej hydroizolacji, grubość warstw i zastosowanie dodatkowych materiałów (np.: siatka) zgodnie z zastosowanym systemem,
- ułożenie płytek gresowych ,
- przygotowanie podłoża pod tynk mozaikowy,
- wykonanie tynku mozaikowego z gruntowaniem na cokole przy pochylni kolorystka w uzgodnieniu z Inwestorem,
- czyszczenie mechaniczne i ręczne konstrukcji stalowych - balustrady,
- odtłuszczenie i malowanie wraz z gruntowaniem konstrukcji stalowych - balustrady.
oraz wewnątrz budynku:
- rozebranie istniejącej okładziny z płytek wraz z klejem,
- przygotowanie podłoża i wyrównanie ubytków w betonie klejem do płytek (uzupełnienie ubytków i wykonanie minimalnej warstwa wg. systemu na całej powierzchni),
- ułożenie płytek gresowych ,
- uzupełnienie ubytków oraz przygotowanie podłoża pod malowanie (gładź) na ścianach i sufitach,
- dwukrotne malowanie wraz z gruntowaniem ścian i sufitów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45431000-7 - Kładzenie płytek
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 142680,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178904,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 142680,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9462416975
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462416975
7.3.3) Ulica: Paderewskiego 14
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-860
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 142680 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-128.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |