Uprzątnięcie odchodów (guana) nietoperzy w kolonii rozrodczej nocka dużego Myotis myotis wOpoluLubelskim-Obszar Natura2000OpoleLubelskiePLH060054 oraz wPuławach-Obszar Natura2000PuławyPLH060055 [...]
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00483854
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00483854/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-04 10:22
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c10d6110-2347-48ed-b06b-c086e4ffe91a
- Identyfikator
- 7123144349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483854 z dnia 2024-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Uprzątnięcie odchodów (guana) nietoperzy w kolonii rozrodczej nocka dużego Myotis myotis wOpoluLubelskim-Obszar Natura2000OpoleLubelskiePLH060054 oraz wPuławach-Obszar Natura2000PuławyPLH060055 [...]
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060418276
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bazylianówka 46
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-144
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lublin.rdos.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/rdos-lublin
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c10d6110-2347-48ed-b06b-c086e4ffe91a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Uprzątnięcie odchodów (guana) nietoperzy w kolonii rozrodczej nocka dużego Myotis myotis wOpoluLubelskim-Obszar Natura2000OpoleLubelskiePLH060054 oraz wPuławach-Obszar Natura2000PuławyPLH060055 [...]2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c10d6110-2347-48ed-b06b-c086e4ffe91a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483854
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00091054/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Usunięcie odchodów nietoperzy (guano) wraz z folią oraz zakup i rozłożenie nowej folii w miejscach przebywania kolonii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00418547
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOA.261.14.6.2024.WM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I:1. usunięcie (zebranie – za pomocą odkurzacza przemysłowego lub innego sprzętu mechanicznego, wyniesienie i
zagospodarowanie zgodnie
z obowiązującymi przepisami) odchodów nietoperzy (guana) wraz
z folią, zgromadzonych na strychu budynku użyteczności publicznej
tj. Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim,
2. zakup i rozłożenie folii paroprzepuszczalnej na powierzchni 160 m2
w miejscach stwierdzonego gromadzenia guana, na podłodze strychu budynku.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do
umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.5.) Wartość części: 7600 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II:1. usunięcie (zebranie za pomocą odkurzacza przemysłowego lub innego sprzętu mechanicznego, wyniesienie i
zagospodarowanie zgodnie
z obowiązującymi przepisami) odchodów nietoperzy (guana), wraz
z folią, zgromadzonych na strychu budynku użyteczności publicznej
tj. Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Puławach,
2. zakup i rozłożenie folii paroprzepuszczalnej o powierzchni 160 m2
w miejscach stwierdzonego gromadzenia guana, na podłodze strychu.
3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do
umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.5.) Wartość części: 8800 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
| 2024-09-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |