Zakup sprzętu i wyposażenia w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026.

Gmina Dobczyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00522591
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00522591/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-07 11:49
Lokalizacja
Dobczyce, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f1d2d4a-d301-437a-bc6d-7247b8eded6f
Identyfikator
6811004443
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Hełmy ochronneKamizelki kuloodporneLiczniki promieniowania alfaŁóżka poloweMaski przeciwgazoweNamiotyOsuszacze powietrzaPokrycia ochronne na powierzchnie roboczePłaszcze przeciwdeszczoweWorki i torbyUrządzenia budowlaneSzlifierkiŁadowarki do bateriiBezprzestojowe źródła energiiPompy wodneOgrzewacze powietrza lub powietrza inne niż elektryczneSzpadle i szufleKilofyPrzedłużaczeWózkiPiłyRęczne narzędzia elektromechaniczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00522591 z dnia 2025-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu i wyposażenia w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobczyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555424

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 26

1.5.2.) Miejscowość: Dobczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-410

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@dobczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dobczyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f1d2d4a-d301-437a-bc6d-7247b8eded6f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu i wyposażenia w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f1d2d4a-d301-437a-bc6d-7247b8eded6f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00522591

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00500371

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.45.2025.ANGI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup środków ochrony osobistej w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026

4.5.3.) Główny kod CPV: 18444111-4 - Hełmy ochronne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35815100-1 - Kamizelki kuloodporne

38941000-7 - Liczniki promieniowania alfa

4.5.5.) Wartość części: 172685,98 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup lekkiego sprzętu i wyposażenia w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026 , zgodnie z III SWZ OPZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 39522520-8 - Łóżka polowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35814000-3 - Maski przeciwgazowe

39522530-1 - Namioty

39721320-1 - Osuszacze powietrza

30194900-4 - Pokrycia ochronne na powierzchnie robocze

18221300-7 - Płaszcze przeciwdeszczowe

18930000-7 - Worki i torby

43320000-2 - Urządzenia budowlane

43414000-8 - Szlifierki

31158100-9 - Ładowarki do baterii

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

42122130-0 - Pompy wodne

39721300-5 - Ogrzewacze powietrza lub powietrza inne niż elektryczne

44511100-6 - Szpadle i szufle

44511320-4 - Kilofy

31224810-3 - Przedłużacze

34911100-7 - Wózki

43812000-8 - Piły

42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne

4.5.5.) Wartość części: 278111,93 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w wyniku przeprowadzonej analizy pytań jakie wpłynęły od Wykonawców oraz dodatkowych informacji pozyskanych w toku postępowania, zmuszony jest do dokonania gruntownej weryfikacji możliwości przeprowadzenia zakupów objętych zakresem rzeczowym Części zamówienia nr 1. W związku z powyższym, mając na uwadze, że dalsze prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie Części zamówienia nr 1, jest na ten moment nieuzasadnione, Zamawiający postanowił o jego unieważnieniu.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2025-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy