Dostawy sprzętu do zabezpieczenia logistycznego mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego”

Miasto Tomaszów Lubelski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00523316
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00523316/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-07 13:23
Lokalizacja
Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10ea5a94-d738-4b5f-9b2a-76210634bb4b
Identyfikator
9211981749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zestawy prądnicoweSystemy oświetlenioweZbiorniki na wodęUrządzenia wentylacyjneUrządzenia ochronneDefibrylatoryZestawy pierwszej pomocyRadiotelefonyAnteny satelitarneKabel koncentrycznyBezprzestojowe źródła energiiAkumulatory elektryczne

Wykonawcy

5 przyznanych

MODERN BUD Int. Group Sp. J. K. Lebiedziński i WspólnicyBiałystok, PL
ANNA JANYTychy, PL
RAFAŁ STACHURSKILublin, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00523316 z dnia 2025-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy sprzętu do zabezpieczenia logistycznego
mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tomaszów Lubelski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwowska 57

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tomaszow-lubelski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tomaszow-lubelski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10ea5a94-d738-4b5f-9b2a-76210634bb4b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy sprzętu do zabezpieczenia logistycznego
mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10ea5a94-d738-4b5f-9b2a-76210634bb4b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00523316

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026461/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa sprzętu do zabezpieczenia logistycznego mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00457078

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.28.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I obejmuje dostawę agregatów prądotwórczych oraz masztów oświetleniowych. Parametry zostały określone w załączniku 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31121000-0 - Zestawy prądnicowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31527260-6 - Systemy oświetleniowe

4.5.5.) Wartość części: 439500,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia obejmuje dostawę zbiorników na wodę. Parametry zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 44611500-1 - Zbiorniki na wodę

4.5.5.) Wartość części: 152500,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III obejmuje dostawę System filtrowentylacji powietrza NBC ARC do budowli ochronnych. Parametry zostaly określone w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35121000-8 - Urządzenia ochronne

4.5.5.) Wartość części: 158000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV obejmuje zakup defibrylatorów AED i zestawów ratunkowych Pierwszej Pomocy typ B w torbie przenośnej. Parametry zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 33182100-0 - Defibrylatory

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141623-3 - Zestawy pierwszej pomocy

4.5.5.) Wartość części: 92000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZEŚĆ V zamówienie obejmuje Radiotelefonów nasobnych oraz Radiotelefonu stacjonarnego, parametry oraz ilosc została opisana w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 32236000-6 - Radiotelefony

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32324310-6 - Anteny satelitarne

31330000-8 - Kabel koncentryczny

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 16816,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156210,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 156210,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156210,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MODERN BUD Int. Group Sp. J. K. Lebiedziński i Wspólnicy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5422726394

7.3.3) Ulica: Elewatorska

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-620

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156210,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58827,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60464,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58827,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HS MEDICAL POLAND ANNA JANY

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342498986

7.3.3) Ulica: FABRYCZNA

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.5) Kod pocztowy: 43-110

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58827,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16668,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16668,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16668,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Radtel Rafał Stachurski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122951355

7.3.3) Ulica: Kraśnicka

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-718

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16668,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2025-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy