Serwis urządzeń kopiujących i drukujących Xerox, Konica Minolta, Ricoh.
Główny Inspektorat Transportu Drogowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00523859
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00523859/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-11-07 14:25
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b13a5b58-8342-4471-a945-57965ad09680
- Identyfikator
- 5262596640
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00523859 z dnia 2025-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Serwis urządzeń kopiujących i drukujących Xerox, Konica Minolta, Ricoh.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Główny Inspektorat Transportu Drogowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017427604
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 94
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-807
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gitd.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gitd.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Serwis urządzeń kopiujących i drukujących Xerox, Konica Minolta, Ricoh.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b13a5b58-8342-4471-a945-57965ad09680
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00523859
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00110026/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Serwis urządzeń kopiujących i drukujących Xerox, Konica Minolta, Ricoh
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00409242
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BDG.ZPB.230.14.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 473707,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług serwisowych urządzeń drukujących Xerox.Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług serwisowych 19 szt. urządzeń Xerox: 14 sztuk Xerox VersaLink B7030, 5 sztuk Xerox Altalink B8055, druk monochromatyczny.
Przewidywany termin rozpoczęcia świadczenia usług to 10.11.2025 r. - Zamawiający zastrzega, że termin rozpoczęcia świadczenia usług dla cz. I może ulec przesunięciu ze względu na wydłużenie procedury wyłonienia Wykonawcy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w cz. III i IV SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50313000-2 - Konserwacja i naprawa maszyn reprograficznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.5.) Wartość części: 226552,85 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych urządzeń drukujących Konica Minolta.Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług serwisowych 24 sztuk urządzeń Konica Minolta Bizhub 301i, druk monochromatyczny.
Przewidywany termin rozpoczęcia świadczenia usług to 10.04.2026 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w cz. III i IV SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50313000-2 - Konserwacja i naprawa maszyn reprograficznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.5.) Wartość części: 154471,54 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych urządzeń drukujących Ricoh.Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług serwisowych 6 sztuk urządzeń Ricoh IM C4510A, druk monochromatyczny i druk kolorowy.
Przewidywany termin rozpoczęcia świadczenia usług to 10.04.2026 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w cz. III i IV SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50313000-2 - Konserwacja i naprawa maszyn reprograficznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.5.) Wartość części: 92682,93 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na część III zamówienia do wyznaczonego terminu składania ofert, który upłynął w dniu 18.09.2025 r. o godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.
W związku z powyższym koniecznym jest unieważnienie części III postępowania, której przedmiotem jest świadczenie usług serwisowych urządzeń drukujących Ricoh na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2025-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |