Modernizacja i dostawa systemów monitoringu wizyjnego CCTV i alarmowego oraz świadczenie usługi monitoringu wraz z możliwością reagowania patrolu interwencyjnego w siedzibie GBL

GŁÓWNA BIBLIOTEKA LEKARSKA IM.STANISŁAWA KONOPKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00523907
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00523907/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-07 14:31
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d660737c-66cc-4580-a4f8-9b818e040265
Identyfikator
5212970496
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskieUsługi instalowania urządzeń wideoSystemy alarmoweAparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideoKamery wideoSystem kontroli dostępu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00523907 z dnia 2025-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja i dostawa systemów monitoringu wizyjnego CCTV i alarmowego oraz świadczenie usługi monitoringu wraz z możliwością reagowania patrolu interwencyjnego w siedzibie GBL

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GŁÓWNA BIBLIOTEKA LEKARSKA IM.STANISŁAWA KONOPKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Główna Biblioteka Lekarska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289319

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Chocimska 22

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-791

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@gbl.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gbl.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d660737c-66cc-4580-a4f8-9b818e040265

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja i dostawa systemów monitoringu wizyjnego CCTV i alarmowego oraz świadczenie usługi monitoringu wraz z możliwością reagowania patrolu interwencyjnego w siedzibie GBL

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d660737c-66cc-4580-a4f8-9b818e040265

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00523907

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00412814/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Zamówienie na usługi ochrony mienia i osób

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GBL.DA.26.226.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i dostawa nowego systemu monitoringu wizyjnego CCTV i alarmowego oraz świadczenie usługi monitoringu wraz z możliwością reagowania patrolu interwencyjnego w siedzibie Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki w Warszawie,

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

35121700-5 - Systemy alarmowe

32330000-5 - Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo

32333200-8 - Kamery wideo

42961100-1 - System kontroli dostępu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak złożonych ofert.

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy