Budowa i przebudowa publicznie dostępnego samorządowego parku w ramach Likwidacja barier architektonicznych w ciągach komunikacji pieszej w ramach Rewitalizacji Parku w centrum Raczek
GMINA RACZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00483938
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00483938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-04 10:44
- Lokalizacja
- Raczki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0c02e77-23f9-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 8442141606
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483938 z dnia 2024-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa publicznie dostępnego samorządowego parku w ramach Likwidacja barier architektonicznych w ciągach komunikacji pieszej w ramach Rewitalizacji Parku w centrum Raczek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RACZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670935
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 14
1.5.2.) Miejscowość: Raczki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-420
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@raczki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.raczki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://raczki.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i przebudowa publicznie dostępnego samorządowego parku w ramach Likwidacja barier architektonicznych w ciągach komunikacji pieszej w ramach Rewitalizacji Parku w centrum Raczek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0c02e77-23f9-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00058210/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Likwidacja barier architektonicznych w ciągach komunikacji pieszej w ramach Rewitalizacji Parku w centrum Raczek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378290
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ING.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projektowana fontanna posadzkowa posiada dysze ze strumieniami wody w kształcie łuku oraz strumieniami pionowymi
wyrzucającymi wodę na wysokość około 1,5m. Dodatkowo w centrum niecki fontanny została zastosowana dysza centralna
ze strumieniem wody wyrzucanym na wysokość około 3m. Projektowana fontanna należy do typu posadzkowego, wszystkie
dysze zostały schowane pod granitowymi płytami przykrywającymi nieckę fontanny tworząc w ten sposób jednolitą
płaszczyznę z otaczającym utwardzeniem z kostki betonowej.
Komora techniczna z pompami zasilającymi w wodę dysze umieszczone w niecce została całkowicie zagłębiona poniżej
poziomu otaczającego terenu. Strop komory technicznej został przykryty ziemią umożliwiającą porost trawy ozdobnej.
Jednymi elementami widocznymi na powierzchni trawnika pozostaje właz do komory technicznej oraz dwa kominki
wentylacyjne, jeden służący do czerpania powietrza, drugi do jego wyrzutu. Strop komory technicznej należy zabezpieczyć
termoizolacją, izolacją przeciwwodną a następnie przysypać gruntem oraz obsiać trawą ozdobną w porozumieniu z
inwestorem
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 933843,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1196747,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 933843,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U.P. "SZCZEPAŃSKI" MICHAŁ SZCZEPAŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8461556225
7.3.4) Miejscowość: Augustów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 933843,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-08-16 do 2025-05-30| 2024-09-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |