ZP.220.112.25 Dostawa dożylnej immunoglobuliny ludzkiej normalnej na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00526202
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00526202/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-12 11:34
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85537622-2dcc-45f6-bb08-9b2310aeadeb
Identyfikator
9551908958
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Immunoglobuliny

Wykonawcy

1 przyznane

TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
275 354,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00526202 z dnia 2025-11-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP.220.112.25 Dostawa dożylnej immunoglobuliny ludzkiej normalnej na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

1.3.) Oddział zamawiającego: USK-2

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-111

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.8.) Numer faksu: m.wozniak@usk2.szczecin.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.wozniak@usk2.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk2.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZP.220.112.25 Dostawa dożylnej immunoglobuliny ludzkiej normalnej na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85537622-2dcc-45f6-bb08-9b2310aeadeb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00526202

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00187483/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Immunoglobuliny niespecyficzne + leki krwiopochodne (albuminy)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00493279

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.220.112.25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa dożylnej immunoglobuliny ludzkiej normalnej na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie (zwanymi dalej „wyrobami”).
2. Szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów wraz z wymaganiami koniecznymi zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ).
3. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. 2001.126.1381 ze zm.), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
- Zamawiający wymaga aby zaoferowane produkty lecznicze znajdowały się w: załączniku B do Obwieszczenia MZ w sprawie wykazu refundowanych leków
4. Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności nie krótszy niż 12 miesięcy, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby zamawiającego.
5. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych.
6. Zamówienie składa się z 1 zadania.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33651520-9 - Immunoglobuliny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275354,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275365,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275354,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Takeda Pharma Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 012765897

7.3.3) Ulica: ul. Prosta 68

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-838

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275354,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-11-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy