Dostawa instrumentów muzycznych klasy mistrzowskiej oraz akcesoriów dla Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu.

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00527648
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00527648/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-12 15:32
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86bbf00b-bca7-4d1e-8f03-f5d6baa63bed
Identyfikator
8971798677
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rożki angielskieObojePuzonyCzęści i akcesoria do instrumentów muzycznych

Wykonawcy

4 przyznane

ZBIGNIEW ZYGMUNTBydgoszcz, PL · lot 0
65 798,85 PLN
ZBIGNIEW ZYGMUNTBydgoszcz, PL · lot 1
77 207,1 PLN
NELL NOWICKA-HENGLEWSKAPoznań, PL · lot 2
58 947 PLN
ARNOLD RÖHRICHSzczedrzyk, PL · lot 3
25 212,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00527648 z dnia 2025-11-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa instrumentów muzycznych klasy mistrzowskiej oraz akcesoriów
dla Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8971798677

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-071

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nfm.wroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nfm.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1174831

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa instrumentów muzycznych klasy mistrzowskiej oraz akcesoriów
dla Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86bbf00b-bca7-4d1e-8f03-f5d6baa63bed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00527648

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00080019/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Dostawa instrumentów klasy mistrzowskiej oraz akcesoriów muzycznych dla Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00421761

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.261.TP28.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Rożek angielski z przedłużką do dźwięku B, model Gebruder Monnig 180 AM lub model równoważny o parametrach nie gorszych niż wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ dla Części nr 1 oraz projektowane postanowienia umowne - Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37314800-0 - Rożki angielskie

4.5.5.) Wartość części: 49443,69 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Obój, model Marigaux M2, z dodatkową główką lub model równoważny o parametrach nie gorszych niż wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ dla Części nr 2 oraz projektowane postanowienia umowne - Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37314200-4 - Oboje

4.5.5.) Wartość części: 55351,30 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Puzon tenorowy THEIN, model SOLOIST lub model równoważny o parametrach nie gorszych niż wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ dla Części nr 3 oraz projektowane postanowienia umowne - Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37312200-0 - Puzony

4.5.5.) Wartość części: 44074,80 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 – Zestaw akcesoriów do kotłów zgodnie z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ dla Części nr 4 oraz projektowane postanowienia umowne - Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37320000-7 - Części i akcesoria do instrumentów muzycznych

4.5.5.) Wartość części: 23833,12 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65798,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65798,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZM CONCEPT ZBIGNIEW ZYGMUNT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9580804210

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65798,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77207,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77207,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZM CONCEPT ZBIGNIEW ZYGMUNT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9580804210

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77207,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58947,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58947,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58947,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRASS POINT Nell Nowicka-Henglweska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7791163818

7.3.4) Miejscowość: Luboń

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58947,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25212,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25212,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25212,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARNOLD RÖHRICH

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910307421

7.3.4) Miejscowość: Szczedrzyk

7.3.5) Kod pocztowy: 46-042

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25212,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

do 10 tygodni od dnia zawarcia umowy jednak nie dłużej niż do dnia 30 listopada 2025 r.
2025-11-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy