Doposażenie bazy dydaktycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie w elektronikę i multimedia

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00527809
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00527809/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-12 17:58
Lokalizacja
Człuchów, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31e99481-59f6-4b95-8fed-140e10e4758e
Identyfikator
8431487324
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweKomputery przenośneDrukarki i ploteryMonitory ekranoweUrządzenia multimedialneMikrofony i głośnikiProjektory

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00527809 z dnia 2025-11-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Doposażenie bazy dydaktycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie w elektronikę i multimedia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 771505020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Średnia 4A

1.5.2.) Miejscowość: Człuchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.sp1@czluchow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp1czluchow.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-31e99481-59f6-4b95-8fed-140e10e4758e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Doposażenie bazy dydaktycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie w elektronikę i multimedia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31e99481-59f6-4b95-8fed-140e10e4758e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00527809

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00408878/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Doposażenie bazy dydaktycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie w elektronikę i multimedia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt "Kompetencje kluczowe w Człuchowie na 6.0!" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza EFS+, Działania 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00454439

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP1.26.05.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 196186,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1. Dostawa urządzeń komputerowych i akcesoriów oraz urządzenia wielofunkcyjnego obejmuje swym zakresem dostawę następujących produktów:
1) komputer na nauki gry w szachy – 1 szt.,
2) tablet - do zajęć teatralnych – 1 szt.,
3) laptop - do zajęć sceniczny mix językowy – 1 zestaw,
4) smartfon – 1 szt.,
5) laptop - do zajęć blended learningowych – 4 zestawy,
6) głośniki – 4 zestawy,
7) tablet - do przedmiotów przyrodniczych – 8 szt.,
8) rysik do tabletu – 8 szt.,
9) słuchawki nauszne – 10 szt.,
10) urządzenie wielofunkcyjne – 1 szt.,
11) laptop - do pracowni komputerowej – 23 zestawy,
12) komputer stacjonarny – 1 zestaw,
13) monitor do komputera LED – 1 szt.
Miejsce dostawy: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie, ul. Średnia 4a.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ. Szczegółowy opis realizacji zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy (wzór umowy) dla części 1 stanowiących załącznik nr 2.1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

30232100-5 - Drukarki i plotery

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.5.) Wartość części: 92282,86 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2. Dostawa urządzeń multimedialnych, audio i audiowizualnych obejmuje swym zakresem dostawę następujących produktów:
1) interaktywna ścianka z aplikacjami edukacyjnymi – 1 zestaw,
2) monitor interaktywny - do zajęć z chemii – 2 szt.,
3) kamera cyfrowa – 1 szt.,
4) aparat fotograficzny – 1 szt.,
5) zestaw interaktywny – 4 zestawy,
6) rzutnik multimedialny – 6 szt.,
7) monitor interaktywny - do pracowni biologicznej – 1 szt.,
8) przenośny głośnik – 3 szt.,
9) kolumna aktywna mobilna do nagłaśniania – 2 szt.,
10) mikrofony bezprzewodowe – 3 zestawy.
Miejsce dostawy: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie, ul. Średnia 4a.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2 stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ. Szczegółowy opis realizacji zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy (wzór umowy) dla części 2 stanowiących załącznik nr 2.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

38652100-1 - Projektory

4.5.5.) Wartość części: 103903,71 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert w części 1 zamówienia nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert w części 2 zamówienia wpłynęły trzy oferty. Cena każdej z ofert przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

2025-11-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy