Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. ,,Doposażenie placu zabaw w żłobku w Zespole Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze,,

Gmina Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00527957
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00527957/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-13 07:43
Lokalizacja
Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8e2c1982-7f16-445b-b449-93ee466f8699
Identyfikator
6931940518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty na placu budowyWyposażenie placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00527957 z dnia 2025-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.
,,Doposażenie placu zabaw w żłobku w Zespole Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze,,

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.
,,Doposażenie placu zabaw w żłobku w Zespole Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze,,

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e2c1982-7f16-445b-b449-93ee466f8699

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00527957

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028254/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.29 Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. "Doposażenie placu zabaw w żłobku w Zespole Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00520927

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W związku z unieważnieniem postępowania BZP.271.106.2025 w okolicznościach art. 255 pkt 1 ustawy Pzp a istotne warunki zamówienia nie zostały zmienione

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a7fa687a-6be1-4fa1-803a-eff3e92c4ef9

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.115.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 206595,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach przedmiotu zamówienia przewidziano do wykonania następujący zakres robót:
1) Roboty pomiarowe i przygotowawcze
2) Roboty ziemne
3) Dostawa i montaż urządzeń rekreacyjnych i towarzyszących, w tym:
- Altanka - 1 szt.
- Zestaw zabawowy z piaskownicą i zjeżdżalnią - 1 szt.
- Ścieżka sensoryczna - 1 szt.
- Bujak Spychacz - 1 szt.
- Kiwak trzyosobowy - 1 szt.
- Bujak Rakieta - 1 szt.
- Żagiel zacieniający trójkątny 5,00 x 4,25m - 2 szt.
- Żagiel zacieniający trójkątny 3,00 x 2,55m - 1 szt.
- Żagiel zacieniający kwadratowy 3,00 x 3,00m - 2 szt.
4) Syntetyczna wylewana nawierzchnia amortyzująca upadki
5) Dostawa wyposażenia niezwiązanego z podłożem, w tym:
- Stolik piknikowy z parasolem - 1 szt.
- Domek - 1 szt.
- Domek ze stolikiem - 1 szt.
- Domek w mieście - 1 szt.
- Piaskownica z wodnym stołem - 1 szt.
- Piaskownica „na budowie” - 1 szt.

– zgodnie z dokumentacją projektową wraz z uzupełniającymi ją przedmiarami robót, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót z formularzem negocjacyjnym Wykonawcy, zawierającą zestawienie robót składających się na cały przedmiot umowy
i stanowiącą techniczną podstawę jej zawarcia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45113000-2 - Roboty na placu budowy

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy. Wykonawca w odpowiedzi na zaproszenie do negocjacji nie przystąpił do nich
2025-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane