Dostawa i instalacja urządzeń brzegu sieci wraz z subskrypcjami oraz przedłużenie subskrypcji i wsparcia technicznego dla posiadanych urządzeń w sądach apelacji białostockiej

Sąd Apelacyjny w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00528107
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00528107/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-13 08:31
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ffb9c4f-66d9-47f4-b2cd-2824e48e2047
Identyfikator
5421965223
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia sieciowePakiety oprogramowania bramowegoUsługi wsparcia technicznego

Wykonawcy

2 przyznane

APIUS TECHNOLOGIES SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 0
392 370 PLN
APIUS TECHNOLOGIES SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 1
22 017 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00528107 z dnia 2025-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i instalacja urządzeń brzegu sieci wraz z subskrypcjami oraz przedłużenie subskrypcji i wsparcia technicznego dla posiadanych urządzeń w sądach apelacji białostockiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Apelacyjny w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002339292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 5

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-213

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bialystok.sa.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialystok.sa.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ffb9c4f-66d9-47f4-b2cd-2824e48e2047

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


wymiar sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i instalacja urządzeń brzegu sieci wraz z subskrypcjami oraz przedłużenie subskrypcji i wsparcia technicznego dla posiadanych urządzeń w sądach apelacji białostockiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ffb9c4f-66d9-47f4-b2cd-2824e48e2047

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00528107

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00119782/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa i instalacja urządzeń brzegu sieci oraz przedłużenie subskrypcji i wsparcia dla posiadanych urządzeń bezpieczeństwa brzegu sieci w sądach apelacji białostockiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00446410

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: G.261.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 349000,00

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i instalacja urządzeń brzegu sieci, obejmująca:
1) dostawę urządzeń do zabezpieczenia ruchu sieciowego w postaci rozwiązań Next Generation Firewall (NGFW) – 15 szt. wraz z ich montażem, konfiguracją i uruchomieniem oraz subskrypcjami;
2) świadczenie przez wykonawcę przez okres 36 miesięcy, usług serwisu gwarancyjnego, obejmujących usuwanie zgłoszonych awarii i usterek dla sprzętu oraz oprogramowania Zamawiającego, a w razie konieczności jego wymianę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

4.5.5.) Wartość części: 330000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedłużenie subskrypcji oraz usługi wsparcia dla urządzenia PaloAlto 820 na okres 12 miesięcy lub do końca jego życia wg danych producenta od dnia wygaśnięcia aktualnie obowiązującego wsparcia

4.5.3.) Główny kod CPV: 48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

4.5.5.) Wartość części: 19000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 392370,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392370,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 392370,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: APIUS TECHNOLOGIES SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121453995

7.3.3) Ulica: ul. Moniuszki 50

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-523

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 392370,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-12-18

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22017,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22017 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22017,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: APIUS TECHNOLOGIES SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121453995

7.3.3) Ulica: ul. Moniuszki 50

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-523

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22017,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-18
2025-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy