Budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Radziszowie

Gmina Skawina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00528191
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00528191/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-13 08:50
Lokalizacja
Skawina, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b892b132-62da-4f07-8f09-fc23916e9c23
Identyfikator
6791023301
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówTynkowanieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00528191 z dnia 2025-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Radziszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skawina

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555588

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Skawina

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-050

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminaskawina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umigskawina

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b892b132-62da-4f07-8f09-fc23916e9c23

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Radziszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b892b132-62da-4f07-8f09-fc23916e9c23

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00528191

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00074056/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00412203

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.29-2.IN.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 12199345,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego w miejscowości Radziszów, gmina Skawina o kubaturze 8 624,96 m³ i powierzchni użytkowej - 1 737,79 m² wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą.
Zakres zadania obejmuje również: budowę przyłącza wody, budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej, budowę przyłącza elektrycznego, budowę przyłącza gazowego, budowę wewnętrznej instalacji elektrycznej, budowę instalacji kanalizacji deszczowej z retencją kanałową, budowę wewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej, utwardzenie terenu pod miejsca postojowe oraz ciągi piesze i jezdne, budowa nowego układu komunikacyjnego do projektowanych miejsc parkingowych wraz ze zjazdem oraz wykonanie obiektów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, oświetlenie terenu montowane na elewacji budynku).
Szczegółowy zakres zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia oraz dokumentacji projektowej obejmującej: Projekt budowlany, Projekt techniczny, Projekt wykonawczy, Projekt technologiczny kuchni oraz STWiORB stanowiących załączniki do SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający – Gmina Skawina działając na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej ustawą Pzp, unieważnił postępowanie ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10168176,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18898997,00 PLN

2025-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane