Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

Gmina Tarłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00528403
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00528403/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-13 09:32
Lokalizacja
Tarłów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73870420-f12a-4f73-86f4-1f184ff48d43
Identyfikator
8631589182
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeZbiorniki na wodęPokrycia ochronne na powierzchnie roboczeOdzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiOsuszaczePompy elektryczneMotopompyZestawy pierwszej pomocy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00528403 z dnia 2025-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarłów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Tarłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-515

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tarlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.tarlow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminatarlow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73870420-f12a-4f73-86f4-1f184ff48d43

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00528403

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010713/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00450723

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.7/PN/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Agregaty
lp Nazwa asortymentu liczba j.m.
1. Agregaty mobilne prądotwórcze 15-20 KW 2 Szt.
2. Agregat prądotwórczy mobilny na przyczepie 1 Szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 146341,46 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2- Zbiorniki na wodę pitną

lp Nazwa asortymentu liczba j.m.
1. beczkowóz do transportu wody pitnej 5000 l 1 Szt.
2. Zbiorniki na wodę pitną 1000l 2 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44611500-1 - Zbiorniki na wodę

4.5.5.) Wartość części: 40243,90 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Pozostałe wyposażenie
lp Nazwa asortymentu liczba j.m.
1. środki opatrunkowe, środki sanitarno higieniczne do toreb medycznych (Skład zestawu ratowniczego PSP R1) 3 kpl
2. Węże strażackie 75/20 8 Szt.
3. Węże strażackie 25/20 5 Szt.
4. Węże strażackie 52/20 12 Szt.
5. Osuszacz powietrza 1 Szt.
6. Plandeki 6x10 6 Szt.
7. Plandeki 8x12 6 Szt.
8 Plandeki 8x10 6 Szt.
9. Ubranie specjalne 2 - częściowe 5 Szt.
10. pompy zatapialne elektrycznie 2 Szt.
11. wąż ssawny 2 Szt.
12. prądownica wodna 25 1 Szt.
13. prądownica 2 Szt.
14. motopompa szlamowa 1 Szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30194900-4 - Pokrycia ochronne na powierzchnie robocze

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

42113161-0 - Osuszacze

31681200-5 - Pompy elektryczne

34144213-4 - Motopompy

33141623-3 - Zestawy pierwszej pomocy

4.5.5.) Wartość części: 55628,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 p.z.p. Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie złożono żadnej oferty na Część nr 1 dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 w/w ustawy Pzp postępowanie na Część nr 1 unieważniono.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawą prawną unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia jest art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi, że „Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Oferta najkorzystniejsza przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postepowanie na podstawie art. 255 pkt 3 w/w ustawy Pzp.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 p.z.p. Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie złożono żadnej oferty na Część nr 3 dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 w/w ustawy Pzp postępowanie na Część nr 3 unieważniono.

2025-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy