Wykonanie prac konserwatorsko - zachowawczych portyku pałacu należącego do zespołu pałacowo - parkowego i folwarcznego w Wiśniowej

Powiat Strzyżowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00528786
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00528786/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-13 10:38
Lokalizacja
Strzyżów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74f07347-7959-46b0-a6b4-783c843b4370
Identyfikator
8191466273
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty restrukturyzacyjnePokrywanie podłóg i ścianTynkowanieRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIENIARKA I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚmiłów 22, PL · lot 0
344 509,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00528786 z dnia 2025-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac konserwatorsko - zachowawczych portyku pałacu należącego do zespołu pałacowo - parkowego i folwarcznego w Wiśniowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Strzyżowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przecławczyka 15

1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48172765000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strzyzowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.strzyzowski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_strzyzowski/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac konserwatorsko - zachowawczych portyku pałacu należącego do zespołu pałacowo - parkowego i folwarcznego w Wiśniowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74f07347-7959-46b0-a6b4-783c843b4370

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00528786

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00071724/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie prac konserwatorsko - zachowawczych portyku pałacu należącego do zespołu pałacowo - parkowego i folwarcznego w Wiśniowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00408525

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.272.21.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 332113,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac konserwatorsko - zachowawczych portyku pałacu należącego do zespołu pałacowo - parkowego i folwarcznego w Wiśniowej, zamówienie obejmuje następujące prace:
a) opracowanie dokumentacji i przeprowadzenie badań wstępnych;
b) roboty rozbiórkowe i oczyszczające obiekt;
c) roboty naprawcze elementów gzymsu i stropu;
d) renowacja posadzki na tarasie;
e) renowacja tynków ścian i sufitu tarasu;
f) renowacja istniejących elementów kamiennych oraz odtworzenie historycznych elementów kamiennych.
Zamówienie szczegółowo opisuje:
a) Program Prac Konserwatorskich– załącznik nr 7 do SWZ;
b) Przedmiar Robót – załącznik nr 8 do SWZ;
c) Projekt umowy – załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344509,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 688622,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 344509,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kamieniarka I Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7991975739

7.3.3) Ulica: Śmiłów 22

7.3.4) Miejscowość: Jastrząb

7.3.5) Kod pocztowy: 26-502

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 344509,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2025-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane