Przebudowa drogi powiatowej nr 2417 G Lubieszyn -Wysin

Powiat Kościerski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00529025
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00529025/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-13 11:18
Lokalizacja
Kościerzyna, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b31208d4-40f6-4f1f-b025-9abc2d110c40
Identyfikator
5911569055
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

HENRYK CZARNOWSKIKALISZ, PL · lot 0
815 391,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00529025 z dnia 2025-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2417 G Lubieszyn -Wysin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kościerski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3-go Maja 9C, 83-400 Kościerzyna

1.5.2.) Miejscowość: Kościerzyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-400

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: w.laska@powiatkoscierski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscierzyna.e-bip.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_koscierzyna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 2417 G Lubieszyn -Wysin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b31208d4-40f6-4f1f-b025-9abc2d110c40

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00529025

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030647/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Przebudowa drogi powiatowej nr 2417 G Lubieszyn -Wysin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.35.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa drogi powiatowej nr 2417 G Lubieszyn- Wysin.

Odcinek objęty zamówieniem obejmuje kilometraż 1+186 – 1+800,
lub dłuższy odcinek, w zależności od wysokości złożonych ofert przez Wykonawców do wysokości kwoty jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację Zamówienia, która wynosi 749 489,58 zł brutto, lecz nie mniej niż 614 m.b.

Zakres inwestycji obejmuje:
• roboty przygotowawcze i pomiarowe,
• roboty rozbiórkowe(frezowanie)
• wycinka drzew o obwodzie ≤50 cm oraz krzaków samosiejek z pasa drogowego
• wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni w tym odcinkowa wymiana konstrukcji nawierzchni
• roboty ziemne powierzchniowe wykonywane mechanicznie (korytowanie pod konstrukcję nawierzchni drogi i zjazdów)
• wykonanie podbudowy pod nawierzchnię jezdni i zjazdów
• wykonanie nakładki asfaltowej na jezdni drogi
• wykonanie nawierzchni zjazdów
• oczyszczenie rowów z wyprofilowaniem dna i skarp z namułu wraz z utrzymaniem przez okres gwarancji
• humusowanie i obsianie nasionami traw skarp i rowów wraz z koszeniem w okresie gwarancji
• wykonanie docelowej organizacji ruchu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 132800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185954,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 132800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe, Ziemne, Melioracyjne i Ogólnobudowlane, Henryk Czarnowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911013240

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 815391,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W zamówieniu było kryterium cena za 100 m.b. przebudowy drogi, a zakres robót obejmował wykonanie 614 m.b., stąd też wartość zamówienia jest iloczynem ceny i długość przebudowy odcinka drogi.
2025-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane