Usługi dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej, do Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach, ul. Teodory i Izydora Gulgowskich 68, 83-406 Wdzydze

MUZEUM-KASZUBSKI PARK ETNOGRAFICZNY IM. TEODORY I IZYDORA GULGOWSKICH WE WDZYDZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00530988
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00530988/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-13 19:36
Lokalizacja
Wdzydze, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cbd972d5-646d-40c5-ab16-bb633dabc639
Identyfikator
5911001018
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przesył energii elektrycznej

Wykonawcy

1 przyznane

ENERGA-OPERATOR SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
489 429,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00530988 z dnia 2025-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej, do Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach, ul. Teodory i Izydora Gulgowskich 68, 83-406 Wdzydze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM-KASZUBSKI PARK ETNOGRAFICZNY IM. TEODORY I IZYDORA GULGOWSKICH WE WDZYDZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000649114

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Teodory i Izydora Gulgowskich 68

1.5.2.) Miejscowość: Wdzydze

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-406

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: (0 58) 686-11-30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@bozp.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum-wdzydze.gda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1164290

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej, do Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach, ul. Teodory i Izydora Gulgowskich 68, 83-406 Wdzydze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbd972d5-646d-40c5-ab16-bb633dabc639

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00530988

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Wg art. 305 pkt. 1 ustawy Pzp, zamawiający może udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki, jeżeli zachodzi jedna z okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 1–5 i 7–14 tejże ustawy. Zgodnie z art. 214 ust 1 pkt. 1 lit. a Pzp, zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze. Usługi dystrybucji energii elektrycznej w rejonie, w wktórym zlokalizowane jest Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach świadczy jedynie Energa Operator S.A. Nie ma technicznej możliwości zakupu usług od innego wykonawcy. Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę energii elektrycznej dla członków grupy zakupowej i zobowiązał członków tej grupy do zawarcia odrębnych umów na świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla każdego z członków grupy zakupowej

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP MKPE 7/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 397910,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t. j. Dz. U. z 2024r, poz. 266, z późn. zm.) na potrzeby Zamawiającego w łącznej ilości 151,705 MWh, w grupie taryfowej C22a.

4.5.3.) Główny kod CPV: 65310000-9 - Przesył energii elektrycznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Energa Operator S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 583-000-11-90

7.3.3) Ulica: ul. Marynarki Polskiej 130

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-557

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 489429,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa zawarta na czas nieokreślony
2025-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi