Wsparcie nauczycieli ZS1 oraz uczniów kształcących się w zawodzie Technik Analityk i Technik Weterynarii w zakresie rozwoju kompetencji zawodowych
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadecki w Ełku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00531083
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00531083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-11-13 23:36
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f9d4061a-7288-4a75-ac53-e4e057dd9740
- Identyfikator
- 8481131523
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
3 przyznane
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00531083 z dnia 2025-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wsparcie nauczycieli ZS1 oraz uczniów kształcących się w zawodzie Technik Analityk i Technik Weterynarii w zakresie rozwoju kompetencji zawodowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadecki w Ełku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000190696
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 24
1.5.2.) Miejscowość: Ełk
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 87 621 69 92
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zs1@zs1.elk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zs1.elk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f9d4061a-7288-4a75-ac53-e4e057dd97401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wsparcie nauczycieli ZS1 oraz uczniów kształcących się w zawodzie Technik Analityk i Technik Weterynarii w zakresie rozwoju kompetencji zawodowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9d4061a-7288-4a75-ac53-e4e057dd9740
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00531083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Umiejętności drogą do sukcesu zawodowego uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku cz. I, Umiejętności drogą do sukcesu zawodowego uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku cz. II2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00469804
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZS1.26.18.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 75894,31 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 75894,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Wsparcie nauczycieli ZS 1 poprzez szkolenia Debata Oxfordzka oraz Myślenie krytyczne w ramach projektu Umiejętności drogą do sukcesu zawodowego uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku cz. I i II.4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 16200,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Wsparcie uczniów kształcących się w zawodzie technik analityk w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych oraz zawodowych oraz 1 nauczyciela przedmiotów zawodowych dla kierunku technik analityk poprzez kursy Charakterystyka fizykochemiczna substancji jako narzędzie do oceny ich jakości, ze szczególnym uwzględnieniem wód powierzchniowych i Rola spektrofotometrii w ramach projektu Umiejętności drogą do sukcesu zawodowego uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku cz. I i II.4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 25950,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III – Wzmocnienie kompetencji społecznych i umiejętności przekrojowych 32 uczniów kształcących się w zawodach technik analityk oraz technik weterynarii w ramach projektu Umiejętności drogą do sukcesu zawodowego uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku cz. I.4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 51200,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 PZP, ponieważ nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |