Realizacja działań ochrony czynnej w obszarze Natura 2000 Zbiornik Mietkowski (PLB020004)
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00531436
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00531436/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-11-14 08:57
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5e3489c-e30c-4d17-8cdd-1bee1eebb110
- Identyfikator
- 8971747119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi utrzymania gruntów
Wykonawcy
1 przyznane
NEVER GREEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNysa, PL · lot 0
36 111,11 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00531436 z dnia 2025-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja działań ochrony czynnej w obszarze Natura 2000 Zbiornik Mietkowski (PLB020004)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020860626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Długosza 68
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-162
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wroclaw.rdos.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rdos-wroclaw
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a5e3489c-e30c-4d17-8cdd-1bee1eebb1101.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja działań ochrony czynnej w obszarze Natura 2000 Zbiornik Mietkowski (PLB020004)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5e3489c-e30c-4d17-8cdd-1bee1eebb110
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00531436
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00084421/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Wykaszanie łąk w rezerwatach przyrody z usunieciem biomasy poza rezerwat
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00474565
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOA.261.28.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 36111,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje realizację działań ochrony czynnej w obszarze Natura 2000 Zbiornik Mietkowski (PLB020004) polegających na koszeniu wyspy o powierzchni 3 ha w obszarze Natura 2000 Zbiornik Mietkowski (PLB20004) – działki ewidencyjne nr 427/35 obręb Domanice i 346 obręb Borzygniew, gmina Mietków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36111,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91666,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36111,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35) Never Green Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7532456187
7.3.3) Ulica: Sienkiewicza
7.3.4) Miejscowość: Nysa
7.3.5) Kod pocztowy: 48-304
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36111,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2025-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |