Usługi z zakresu wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej. (Zamówienie podzielone na 2 części)
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W KONINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00484532
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00484532/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-04 12:59
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da1c9ad1-9b13-456e-adce-e1db163a5b92
- Identyfikator
- 6652309436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00484532 z dnia 2024-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi z zakresu wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej.
(Zamówienie podzielone na 2 części)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W KONINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311022908
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ALEJE 1 MAJA 9
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 243 03 06
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: projekt@pcpr.konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcpr.konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da1c9ad1-9b13-456e-adce-e1db163a5b921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wsparcie systemu pieczy zastępczej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi z zakresu wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej.(Zamówienie podzielone na 2 części)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da1c9ad1-9b13-456e-adce-e1db163a5b92
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484532
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00227483/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługi z zakresu wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej (zamówienie podzielone na 13 części) Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie konińskim. WRPO. Działanie 6.15
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie konińskim" nr FEWP.06.15-IZ.00-0005/23, Priorytet 6, Działanie 6.15 Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej realizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego/Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu w partnerstwie z Powiatem Konińskim w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467366
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCPR.ZP.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 20700,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) CZĘŚĆ I – „ Wsparcie indywidualne - usługa psychiatrycznej diagnozy pogłębionej dla dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej na terenie powiatu konińskiego ”W ramach zamówienia Wykonawca będzie świadczył 45 godzin usługi- wykonanie diagnozy pogłębionej zgodnej ze wskazaniami wynikającymi z diagnozy ogólnorozwojowej wraz z opisem i informacją pisemną dotyczącą dalszej pracy z uczestnikiem odnośnie jego potrzeb w zakresie wsparcia ze wskazaniem specjalistów, dla 10 wskazanych dzieci/młodzieży .
Pozostałe zasady realizacji zamówienia zawiera Opis wspólny dla wszystkich części
( rozdz. III SWZ).
Usługa wykonana może być przez osobę posiadającą ukończone studia medyczne ze specjalizacją
w dziedzinie psychiatrii, kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu oraz minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy jako psychiatra z dziećmi i młodzieżą.
Usługa zostanie wykonana w miejscu wskazanym przez Wykonawcę w odległości do 150 km
od siedziby Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 13500 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) CZĘŚĆ II - „Wsparcie indywidualne - usługa przeprowadzenia wsparcia psychoterapeutycznego dla dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej na terenie powiatu konińskiego ”W ramach zamówienia Wykonawca będzie świadczył 24 godzin usługi - wsparcie dla 4 wskazanych dzieci/młodzieży.
Pozostałe zasady realizacji zamówienia zawiera Opis wspólny dla wszystkich części ( rozdz. III SWZ).
Usługa wykonana może być przez osobę posiadającą ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia – dyplom, certyfikat ukończenia szkolenia psychoterapeutycznego lub psychoterapeuta w trakcie certyfikacji (minimum ukończony 2 rok) potwierdzone stosownymi dokumentami oraz posiada udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, rodziną przez okres co najmniej 2 lat.
Usługa zostanie wykonana w miejscu wskazanym przez Wykonawcę na terenie powiatu konińskiego i Miasta Konina.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 7200 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, na podstawie art. 255 pkt 1, gdyż na część I nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, na podstawie art. 255 pkt 2, gdyż na część II wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5400 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7720,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |