Grupowe ubezpieczenia na życie pracowników Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego oraz członków ich rodzin

Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00532095
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00532095/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-14 10:54
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4a22d0ee-318c-4dd1-a31c-3ff5e3e9bca7
Identyfikator
6340137669
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ubezpieczeń na życie

Wykonawcy

1 przyznane

"VIENNA LIFE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP"Warszawa, PL · lot 0
324 324 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00532095 z dnia 2025-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Grupowe ubezpieczenia na życie pracowników Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego oraz członków ich rodzin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000279338

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sokolska 2

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-084

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 323511719

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@filharmonia-slaska.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://filharmonia-slaska.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/filharmonia_slaska

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Grupowe ubezpieczenia na życie pracowników Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego oraz członków ich rodzin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a22d0ee-318c-4dd1-a31c-3ff5e3e9bca7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00532095

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00124150/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Filharmonii Śląskiej im. H. M. Góreckiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00464065

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/ZP/AT/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 324324,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego oraz członków ich rodzin”. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku Nr 1 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku Nr 5 do SWZ - Wzorze umowy. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. W czasie trwania umowy mogą wystąpić zmiany w ilości osób ubezpieczonych. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66511000-5 - Usługi ubezpieczeń na życie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 324324,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 324324,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 324324,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA Vienna Insurance Group

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272052806

7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 162a

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-342

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 324324,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-11-30
2025-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi