Wykonanie podłączenia do sieci kanalizacji deszczowej miasta Białystok wraz z robotami towarzyszącymi budynku Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00532217
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00532217/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-14 11:14
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b1ad7c7-87bd-4d72-8664-bd2f006212b9
Identyfikator
5261650857
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00532217 z dnia 2025-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie podłączenia do sieci kanalizacji deszczowej miasta Białystok wraz z robotami towarzyszącymi budynku Głównego Inspektoratu
Ochrony Środowiska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000861593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bitwy Warszawskiej 1920 roku nr 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-362

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gios@gios.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/gios

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-gios.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie podłączenia do sieci kanalizacji deszczowej miasta Białystok wraz z robotami towarzyszącymi budynku Głównego Inspektoratu
Ochrony Środowiska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b1ad7c7-87bd-4d72-8664-bd2f006212b9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00532217

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00503193

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAG-WZP.26.1.77.2025.ESJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie podłączenia instalacji kanalizacji deszczowej Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Białymstoku zlokalizowanej pod adresem: Ciołkowskiego 2/3, 15-264 Białystok do miejskiej sieci kanalizacji deszczowej w miasta Białystok

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty
2025-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane