Dostawa + zakup ładowarki kompaktowej wraz z wyposażeniem w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

Gmina Zdzieszowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00532666
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00532666/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-14 12:17
Lokalizacja
Zdzieszowice, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa531f95-5386-4dfa-a421-e01f0971cebf
Identyfikator
1990004025
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górniczeKoparki mechaniczneŁadowarki mechaniczne

Wykonawcy

1 przyznane

VOLVO MASZYNY BUDOWLANE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMłochów, PL · lot 0
319 677 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00532666 z dnia 2025-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa + zakup ładowarki kompaktowej wraz z wyposażeniem w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zdzieszowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 34

1.5.2.) Miejscowość: Zdzieszowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-330

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774064400

1.5.8.) Numer faksu: jbg@zdzieszowice.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jbg@zdzieszowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzieszowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aa531f95-5386-4dfa-a421-e01f0971cebf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa + zakup ładowarki kompaktowej wraz z wyposażeniem w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa531f95-5386-4dfa-a421-e01f0971cebf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00532666

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00494481

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZB.271.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 319677 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa + zakup ładowarki kompaktowej wraz z wyposażeniem, na potrzeby działań w zakresie ochrony ludności, zarządzania kryzysowego oraz obrony cywilnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę ładowarki kompaktowej z wyposażeniem o parametrach zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) - załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43261000-0 - Koparki mechaniczne

43261100-1 - Ładowarki mechaniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319677 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319677 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319677 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961321057

7.3.3) Ulica: Aleja Katowicka 215

7.3.4) Miejscowość: Młochów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-831

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319677 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-11-12 do 2025-11-26

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dostawa+zakup ładowarki kompaktowej wraz z wyposażeniem w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 realizowane jest w ramach zadania pn. Dostawa + zakup sprzętu inżynieryjno - saperskiego do zadań ochrony ludności i obrony cywilnej.
2025-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy