Wyposażenie pracowni językowej w RCEZ w ramach projektu pn. "Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim"

Powiat Niżański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00532740
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00532740/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-14 12:27
Lokalizacja
Nisko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c33993ad-a383-4fa9-9ef5-ea7c05e089e1
Identyfikator
6020121164
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweMonitory ekranoweRóżne meble i wyposażenieUrządzenia drukujące i graficzneKomputery przenośne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00532740 z dnia 2025-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wyposażenie pracowni językowej w RCEZ w ramach projektu pn. "Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Niżański

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409198

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Wolności 2

1.5.2.) Miejscowość: Nisko

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 158412700

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gm@powiatnizanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatnizanski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c33993ad-a383-4fa9-9ef5-ea7c05e089e1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wyposażenie pracowni językowej w RCEZ w ramach projektu pn. "Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c33993ad-a383-4fa9-9ef5-ea7c05e089e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00532740

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044043/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.17 Zakup mebli szkolnych i wyposażenia dla ZS w Jeżowem, ZS w Rudniku nad Sanem oraz RCEZ w Nisku "Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim"

1.2.18 Zakup komputerów i sprzętu elektronicznego dla ZS w Jeżowem, ZS w Rudniku nad Sanem oraz RCEZ w Nisku "Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00481279

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GM.272.118.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 123577,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wyposażenie pracowni językowej w RCEZ w Nisku w ramach projektu pn.: „Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w
Powiecie Niżańskim”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 – Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wolny od wad, nie może posiadać znamion użytkowania. Wszelkie
elementy wyposażenia składające się na przedmiot zamówienia muszą zawierać odpowiednie, aktualne i wymagane dokumenty informujące o dopuszczeniu do sprzedaży oraz spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem. Wykonawca dostarczy oraz przekaże wyposażenie w oryginalnych opakowaniach wraz z dokumentacją użytkową gwarancją, instrukcją obsługi i konserwacji itp. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia na własny koszt i własne ryzyko wkalkulowane w cenę oraz zapewni rozładunek ze środków transportowych i wniesienie dostawy do pomieszczeń budynku szkoły w godzinach pracy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym. Wykonawca udzieli co
najmniej 24-miesięcznej gwarancji na wyposażenie (chyba że w OPZ wskazano inny okres gwarancji). W przypadku, gdy
Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, należy je rozumieć jako przykładowe parametry minimalne oczekiwane przez Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza
użycie rozwiązań równoważnych dopuszczonych do stosowania. Zamawiający uzna za równoważne rozwiązania, których zastosowanie nie spowoduje zmiany w zakresie opisanych parametrów technicznych przedmiotu dostaw. W przypadku, gdy Zamawiający odniósł się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o
których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, Zamawiający wskazuje, iż należy je rozumieć jako przykładowe. Zamawiający, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy dopuszcza w każdym przypadku zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym w treści SWZ wraz z załącznikami. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ wraz z załącznikami norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Wykonawca, który powołuje się na
rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest zobowiązany udowodnić w ofercie, za pomocą dostępnych przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zmawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231300-0 - Monitory ekranowe

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

30213100-6 - Komputery przenośne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu została złożona jedna oferta przez INFOMECH JANUSZ MIZERA, ul. gen. Leopolda Okulickiego 95, 37-450 Stalowa Wola, która podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy