Remont pomieszczeń nr 10, 50, 51, 52, 53 w budynku głównym Urzędu Miejskiego w Chrzanowie.
Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00484762
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00484762/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-04 13:46
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dddd39b2-5dfd-48a7-97d7-d4a40e74ff97
- Identyfikator
- 6282260665
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00484762 z dnia 2024-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń nr 10, 50, 51, 52, 53 w budynku głównym Urzędu Miejskiego w Chrzanowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257943
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Henryka 20
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 7585122-123
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@chrzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.chrzanow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/chrzanow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń nr 10, 50, 51, 52, 53 w budynku głównym Urzędu Miejskiego w Chrzanowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dddd39b2-5dfd-48a7-97d7-d4a40e74ff97
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484762
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033049/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczeń biurowych w budynku UM
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417578
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 123359,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia pod nazwą Remont pomieszczeń nr 10, 50, 51, 52, 53 w budynku głównym Urzędu Miejskiego w Chrzanowie jest wykonanie prac remontowych w budynku Urzędu Miejskiego w Chrzanowie przy Al. Henryka 20 obejmujących pomieszczenia biurowe nr 10, 50, 51, 52, 53.
2. Zakres prac remontowych:
1) pomieszczenie nr 10 (zespół pomieszczeń biurowych) – wyrównanie podłogi i wymiana wykładziny elastycznej na nową, malowanie ścian i sufitów, malowanie drzwi, wymiana listew przypodłogowych,
2) pomieszczenie nr 50 (pomieszczenie biurowe) – malowanie ścian,
3) pomieszczenie nr 51 (Gabinet Zastępcy Burmistrza) – wymiana podłogi (parkietu) na panele, malowanie ścian, wymiana oświetlenia,
4) pomieszczenie nr 52 (Sekretariat) – cyklinowanie progów, malowanie ścian i sufitu,
5) pomieszczenie nr 53 (Gabinet Burmistrza) - malowanie ścian i sufitu,
6) wykonanie dokumentacji powykonawczej w 3 egzemplarzach,
3. Zamawiający przewiduje realizację zamówienia w trzech etapach. Terminy realizacji poszczególnych etapów ustalone zostaną indywidualnie z wykonawcą wyłonionym w postępowaniu.
4. Prace ciche mogą być wykonywane w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Chrzanowie, tj. pon. 7:00 – 17:00, wt. – czw. 7:00 – 15:00, pt. 7:00 – 13:00, natomiast prace głośne po godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Chrzanowie do godziny 20:00 za wcześniejszym poinformowaniem upoważnionych osób ze strony zamawiającego.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ, zawierająca inwentaryzację budowlaną pomieszczeń przeznaczonych do remontu, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45442100-8 - Roboty malarskie
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137050,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maciej Luty ADM Budownictwo
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6621798523
7.3.3) Ulica: 3 Maja 5/24
7.3.4) Miejscowość: Oświęcim
7.3.5) Kod pocztowy: 32-600
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137050,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji przedmiotu zamówienia - zgodnie z zapisami SWZ i umowy - do 6 tygodni od daty podpisania umowy.W ogłoszeniu w pkt. 8.3) - ze względów technicznych, tj. brakiem możliwości wskazania terminu realizacji w tygodniach - wskazano okres realizacji zamówienia w dniach (42 dni).
| 2024-09-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |