Edukacyjne spotkania integracyjne wraz z działaniami prozdrowotnymi zapobiegającymi utracie kondycji psychofizycznej mającymi na celu zapewnienie kontaktów z otoczeniem wraz z prelekcją prozdrowotną

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W MORAWICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00534730
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00534730/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-17 08:57
Lokalizacja
Morawica, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-36a3f555-0668-4c5f-92ba-5c79371816a4
Identyfikator
6572227736
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Organizacja wycieczekUsługi szkolenioweUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejRóżne usługi w dziedzinie zdrowiaUsługi świadczone przez ośrodki rekreacyjneUsługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegoweUsługi zarządzania podróżąUsługi szkolenia w dziedzinie zdrowia

Wykonawcy

3 przyznane

RENATA WOJCIESZYŃSKANowy Sącz, PL · lot 0
113 700 PLN
RENATA WOJCIESZYŃSKANowy Sącz, PL · lot 1
107 250 PLN
RENATA WOJCIESZYŃSKANowy Sącz, PL · lot 2
14 150 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00534730 z dnia 2025-11-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Edukacyjne spotkania integracyjne wraz z działaniami prozdrowotnymi zapobiegającymi utracie kondycji psychofizycznej mającymi na celu zapewnienie kontaktów z otoczeniem wraz z prelekcją prozdrowotną

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W MORAWICY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290418105

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kielecka 9

1.5.2.) Miejscowość: Morawica

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-026

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 301 40 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gopsmorawica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gopsmorawica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-36a3f555-0668-4c5f-92ba-5c79371816a4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Edukacyjne spotkania integracyjne wraz z działaniami prozdrowotnymi zapobiegającymi utracie kondycji psychofizycznej mającymi na celu zapewnienie kontaktów z otoczeniem wraz z prelekcją prozdrowotną

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36a3f555-0668-4c5f-92ba-5c79371816a4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00534730

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00077145/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Edukacyjne spotkania integracyjne wraz z dział. prozdrowotnymi zapobiegającymi utracie kondycji psychofizycznej mającymi na celu zapewnienie kontaktów z otoczeniem połączonych z prelekcją prozdrowotną

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projektu „Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów” w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00309413

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PS.260.9.1.2025.JCS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w ramach Części 1 jest zorganizowanie trzech dwudniowych wyjazdów edukacyjno-zdrowotnych wraz z przeprowadzeniem dwóch 1,5-godzinnych prelekcji zdrowotnych (w ramach każdego z trzech wyjazdów) oraz 1-godzinnego rejsu statkiem po Wiśle.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2a do SWZ.

Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera wzór umowy Załącznik nr 3a do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

85140000-2 - Różne usługi w dziedzinie zdrowia

92330000-3 - Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

63516000-9 - Usługi zarządzania podróżą

80561000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie zdrowia

4.5.5.) Wartość części: 77384,15 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w ramach Części 2 jest zorganizowanie trzech dwudniowych wyjazdów edukacyjno-zdrowotnych do Świętokrzyskiego Parku Narodowego i okolic wraz z przeprowadzeniem dwóch 1,5-godzinnych prelekcji zdrowotnych (w ramach każdego z trzech wyjazdów).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2b do SWZ.

Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera wzór umowy Załącznik nr 3b do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

85140000-2 - Różne usługi w dziedzinie zdrowia

92330000-3 - Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

63516000-9 - Usługi zarządzania podróżą

80561000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie zdrowia

4.5.5.) Wartość części: 71981,71 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w ramach Części 3 jest zorganizowanie jednego jednodniowego wyjazdu edukacyjno-zdrowotnego do Chęcin i okolic wraz z przeprowadzeniem dwóch 1,5-godzinnych prelekcji zdrowotnych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2c do SWZ.

Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera wzór umowy Załącznik nr 3c do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

85140000-2 - Różne usługi w dziedzinie zdrowia

92330000-3 - Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

63516000-9 - Usługi zarządzania podróżą

80561000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie zdrowia

4.5.5.) Wartość części: 10032,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Usług Turystycznych Renata Wojcieszyńska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 389110589

7.3.3) Ulica: Cicha 8a/13

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107250,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107250,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Usług Turystycznych Renata Wojcieszyńska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 389110589

7.3.3) Ulica: Cicha 8a/13

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14150,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14150,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Usług Turystycznych Renata Wojcieszyńska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 389110589

7.3.3) Ulica: Cicha 8a/13

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14150,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2025-11-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi