Promocja gospodarcza P.K. Pegimek Sp. z o.o. realizowana podczas meczów drużyn sekcji piłki siatkowej, piłki nożnej, pływackiej, pięściarskiej oraz tenisa ziemnego rozgrywanych MKS Avia Świdnik.

Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00484845
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00484845/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-04 14:11
Lokalizacja
Świdnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72a8e3e3-05e5-4ed4-9c9d-38bf96c3ddf2
Identyfikator
7130207884
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie promocji

Wykonawcy

1 przyznane

"MIEJSKI KLUB SPORTOWY AVIA ŚWIDNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Świdnik, PL · lot 0
200 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00484845 z dnia 2024-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja gospodarcza P.K. Pegimek Sp. z o.o. realizowana podczas meczów drużyn sekcji piłki siatkowej, piłki nożnej, pływackiej, pięściarskiej oraz tenisa ziemnego rozgrywanych MKS Avia Świdnik.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430121305

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Lotników Polskich 5

1.5.2.) Miejscowość: Świdnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@pegimek.swidnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pegimek.swidnik.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Promocja gospodarcza P.K. Pegimek Sp. z o.o. realizowana podczas meczów drużyn sekcji piłki siatkowej, piłki nożnej, pływackiej, pięściarskiej oraz tenisa ziemnego rozgrywanych MKS Avia Świdnik.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72a8e3e3-05e5-4ed4-9c9d-38bf96c3ddf2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki: art. 305 pkt 1 ustawy Pzp w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 Pzp.
Uzasadnienie faktyczne: przedmiotem zamówienia jest promocja Przedsiębiorstwa Komunalnego Pegimek sp. z o.o. w Świdniku poprzez sport wskazywana jako jedna z najskuteczniejszych form komunikowania się z potencjalnym konsumentem. Sport to jeden z podstawowych i najważniejszych elementów skutecznej reklamy i promocji skierowanej do szerokiego grona odbiorców nastawionych na rozrywkę dostarczającą pozytywnych bodźców emocjonalnych. Strategicznym celem jest budowanie pozytywnego i nowoczesnego wizerunku spółki Pegimek i pozyskiwanie nowych klientów, odbiorców i kontrahentów.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 36/2024/ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 162301,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja działań promocyjnych i reklamowych w ramach prowadzonych sekcji sportowych (piłka nożna, piłka siatkowa, pięściarstwo, pływanie, tenis ziemny) w szczególności:
1. umieszczenie logo PK Pegimek na koszulkach meczowych Zawodników Sponsorowanego drużyny seniorów sekcja piłki nożnej oraz piłki siatkowej,
2. umieszczenie logo PK Pegimek na strojach meczowych młodzieżowych sekcji piłki nożnej, piłki siatkowej, sekcji pływackiej, pięściarskiej oraz tenisa ziemnego,
3. umieszczenie logo PK Pegimek na wszystkich materiałach drukowanych, w tym ogłoszeniach i plakatach informujących o terminach meczów drużyny seniorów sekcji piłki nożnej oraz piłki siatkowej,
4. ekspozycja balonu reklamowego promującego PK Pegimek podczas meczów domowych I zespołu i grup młodzieżowych sekcji piłki siatkowej,
5. umieszczenie logo PK Pegimek podczas meczów domowych drużyny seniorów piłki siatkowej:
1) na parkiecie hali w formie 1 naklejki (o wymiarach 3x1m) (produkcja, montaż i demontaż po stronie Sponsorowanego),
2) 1 szt. banera reklamowego (o wymiarach 3x1m) (produkcja, montaż i demontaż po stronie Sponsorowanego),
3) ekspozycja 1 szt. roll-upu (produkcja, montaż i demontaż po stronie Sponsorowanego),
4) ekspozycja banerów reklamowych typu „sandwich” – 2 szt. (produkcja, montaż i demontaż po stronie Sponsorowanego),
6. umieszczenie na stronie internetowej, mediach społecznościowych i innych mediach Sponsorowanego oraz wszelkich materiałach promujących Rozgrywki logo PK Pegimek
7. nadanie tytułu Sponsora tytularnego:
1) w nazwie cyklu turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży organizowanych przez MKS Avia Świdnik w hali pneumatycznej na Stadionie Miejskim,
2) w nazwie turnieju tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży organizowanego przez MKS Avia Świdnik,
3) w nazwie turnieju siatkarskiego dla dzieci i młodzieży organizowanego przez MKS Avia Świdnik
4) w nazwie zawodów pływackich organizowanych przez MKS Avia Świdnik,
8. podawanie przez spikera w czasie trwania zawodów sportowych wszystkich drużyn wymienionych w § 1 ust. 1 umowy informacji o udzielanym wsparciu przez Sponsora,
9. umieszczenie logo PK Pegimek na platformie (ściance) promocyjnej, obecnej podczas konferencji prasowych i wszelkich spotkań w siedzibie i innych lokalach reprezentacyjnych Sponsorowanego,
10. zapewnienie możliwości wręczania przez Sponsora nagród i statuetek podczas wydarzeń sportowych organizowanych przez MKS Avia Świdnik,
11. przekazanie Sponsorowi 15 sztuk biletów na pojedynczy mecz I zespołu piłki siatkowej oraz 25 sztuk biletów na pojedynczy mecz I zespołu piłki nożnej MKS Avia Świdnik.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejski Klub Sportowy AVIA Świdnik Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123325022

7.3.3) Ulica: Wyspiańskiego 27

7.3.4) Miejscowość: Świdnik

7.3.5) Kod pocztowy: 21-040

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

cd uzasadnienia wyboru trybu z wolnej ręki: klub sportowy Avia Świdnik ma długoletnią tradycję sportową (ponad 70-letnią) i jest jedną z lepiej rozpoznawalnych marek sportowych w regionie, a także w Polsce. Idea promocji spółki poprzez drużyny sportowe opiera się przede wszystkim na nowoczesnym marketingu wykorzystującym sport jako efektywny nośnik reklamy oraz narzędzie do tworzenia pozytywnego wizerunku spółki.
Informację o meczach drużyn sportowych będą pojawiać się regularnie w sieci (strona internetowa, media społecznościowe) oraz innych mediach (prasa, radio, telewizja). Przedstawione świadczenia promocyjne skutecznie utrwalą pozytywny wizerunek PK Pegimek jako partnera wspierającego rozwój sportu w regionie i w kraju. Emocje związane w rywalizacją sportową wzmocnią efekty działań marketingowych, podnosząc jednocześnie ich skuteczność.
Avia Świdnik jest jedynym organizatorem działań promocji gospodarczej podczas rozgrywek drużyn seniorów oraz grup młodzieżowych sekcji piłki siatkowej, piłki nożnej, pływackiej, pięściarskiej oraz tenisa ziemnego rozgrywanych przez drużyny MKS Avia Świdnik i jako jedyna dysponuje prawami marketingowymi dotyczącymi poszczególnych klubów sportowych oraz prawami do wizerunku zawodników. Biorąc pod uwagę specyfikację i zakres promocji nie istnieje inne rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze.
Zamawiający nie posiada własnych zasobów kadrowych ani też zasobów organizacyjno-technicznych do samodzielnego wykonania przedmiotu zamówienia, w strukturach spółki brak jest wyspecjalizowanych podmiotów, które mogłyby zrealizować przedmiot zamówienia polegający na promocji spółki poprzez sport podczas rozgrywek drużyn sportowych. Parametry zamówienia zostały sformułowane w sposób standardowy oraz powszechnie stosowany, jest to zamówienie o niewielkim stopniu złożoności, którego przedmiot odpowiada przeciętnym standardom w związku z czym brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężania parametrów.
2024-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi