Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Celiny Szlacheckie

Gmina Stanin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00535583
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00535583/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-17 11:34
Lokalizacja
Tuchowicz, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1442f76c-4509-475d-9b97-19b09bb392aa
Identyfikator
8252079809
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

WIOLETA CHABAKurów, PL · lot 0
221 621,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00535583 z dnia 2025-11-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Celiny Szlacheckie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stanin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582500

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: brak

1.5.2.) Miejscowość: Tuchowicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-422

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 25 629 96 31

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stanin@stanin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stanin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1442f76c-4509-475d-9b97-19b09bb392aa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Celiny Szlacheckie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1442f76c-4509-475d-9b97-19b09bb392aa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00535583

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00479557

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IG.271.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 275940,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na: „Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych
w miejscowości Celiny Szlacheckie”.

Zakres zamówienia obejmuje wykonanie poniższych czynności:
1) Roboty przygotowawcze
2) Podbudowa
3) Roboty nawierzchniowe
4) Roboty wykończeniowe

W zakres inwestycji dla drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 245
w miejscowości Celiny Szlacheckie od km 0+000,00 do km 0+900,00 wchodzi:
 Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa dróg
w terenie równinnym wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
 Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 15 cm
za pomocą spycharek pod pobocza,
 Wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm szerokości 4,00 m na całym odcinku objętym opracowaniem poprzez wykonanie:
• warstwy nawierzchni z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/31,5 mm o gr. 5 cm w km 0+000,00 do km 0+900,00;
 Wykonanie koryta o głębokości 10 cm pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni o szerokości 4,10 m w km 0+000,00 do km 0+900,00;
 Wykonanie profilowania i zagęszczania koryta szerokości 4,10 m w km 0+000,00 do km 0+900,00;
 Wykonanie podbudowy dolnej szerokości 4,10 m z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/63 mm o grubości warstwy 15 cm w km 0+000,00 do km 0+900,00;
 Rozplantowanie ziemi z odkładu leżącej wzdłuż krawędzi drogi wraz
z zagęszczeniem mechanicznym oraz odwozem nadmiaru gruntu – kształtowanie poboczy ziemnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221621,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 457965,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221621,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIOL-TRANS Wioleta Chaba

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 061622270

7.3.4) Miejscowość: Łąkoć 39

7.3.5) Kod pocztowy: 24-170

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 221621,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-11-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane