Dowóz uczniów do szkoły na terenie Gminy Czernice Borowe w roku szkolnym 2024/2025
GMINA CZERNICE BOROWE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00485021
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00485021/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-04 14:49
- Lokalizacja
- Czernice Borowe, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77989c3d-3afc-4ee3-8849-7e5fa0b3be85
- Identyfikator
- 7611485906
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485021 z dnia 2024-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do szkoły na terenie Gminy Czernice Borowe w roku szkolnym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICE BOROWE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378060
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dolna 2
1.5.2.) Miejscowość: Czernice Borowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-415
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 236746215
1.5.8.) Numer faksu: 236770013
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czerniceborowe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.czerniceborowe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-77989c3d-3afc-4ee3-8849-7e5fa0b3be851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów do szkoły na terenie Gminy Czernice Borowe w roku szkolnym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77989c3d-3afc-4ee3-8849-7e5fa0b3be85
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485021
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056721/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Czernice Borowe od dnia 4 września 2023r. do dnia 21 czerwca 2024r. na podstawie biletów miesięcznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451221
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: USC.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 263590 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dowóz autobusami uczniów do szkoły na terenie gminy Czernice Borowe i dzieci do oddziałów przedszkolnych mieszczących się w szkole podstawowej tj. Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych oraz odwozy uczniów po zajęciach szkolnych z w/w szkoły w roku szkolnym 2024/2025 z wyłączeniem dni wolnych od zajęć dydaktycznych w oparciu o zakupione bilety miesięczne – szacunkowa ilość ok.159 biletów w skali miesiąca, zgodnie z wykazem tras. Usługa obejmuje również zapewnienie opieki nad uczniami w trakcie przewozów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 364046,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364046,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 364046,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przewozy Krajowe i Zagraniczne Osób Czapliccy Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7611002262
7.3.3) Ulica: Makowska 108
7.3.4) Miejscowość: Przasnysz
7.3.5) Kod pocztowy: 06-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 364046,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-03 do 2025-06-27| 2024-09-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |