Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2247L w miejscowości Wilkołaz w km od 0+266 do 0+360

Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00536448
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00536448/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-17 13:39
Lokalizacja
Kraśnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-deae97d6-2cf1-4b33-8667-d394469361c9
Identyfikator
7151537701
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

STAR BUDOWA INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMirzec, PL · lot 0
105 040,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00536448 z dnia 2025-11-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2247L w miejscowości Wilkołaz w km od 0+266 do 0+360

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029369

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 2A

1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-204

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-krasnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp-krasnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdp-powiatkrasnicki.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2247L w miejscowości Wilkołaz w km od 0+266 do 0+360

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-deae97d6-2cf1-4b33-8667-d394469361c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00536448

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Niniejsze zamówienie udzielane jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt.1 w zw. z art. 214 ust.1 pkt.7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.).
Niniejsze zamówienie stanowi powtórzenie podobnych robót budowlanych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp dotychczasowemu Wykonawcy robót zamówienia podstawowego udzielonego dnia 15.09.2025r. umową nr 36/2025 i było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu w BZP z dnia 06.08.2025r. numer ogłoszenia: 2025/BZP 00364545 dla zamówienia podstawowego.
Wykonawca zamówienia podstawowego spełnia warunki udzielenia mu niniejszego zamówienia.
Potrzeba udzielenia zamówienia uzasadniona jest złym stanem nawierzchni drogi na przedmiotowym odcinku a Zamawiający uzyskał dodatkowe środki finansowe na ten cel.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-317ad4b8-da97-47bc-a211-756b932c058f

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP/1/WR/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 82394,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Niniejsze zamówienie dotyczy remontu nawierzchni drogi powiatowej nr 2247L w miejscowości Wilkołaz na odcinku długości 94 metrów od km 0+266 do km 0+360.
2. Określenie zakresu zamówienia/podstawowe elementy robót: roboty przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, podbudowa, nawierzchnia, roboty brukarskie, zjazdy z kostki brukowej, pobocza, roboty wykończeniowe, elementy bezpieczeństwa, oznakowanie.
3.Dokładne ilości robót przewidzianych do wykonania w ramach niniejszego zamówienia określono w załączonym do Opisu przedmiotu zamówienia przedmiarze robót i kosztorysie ofertowym(Załącznik nr 2b) stanowiących wyciąg z dokumentacji technicznej opracowanej dla odcinka drogi od km 0+000 do km 0+360 i załączonej do zamówienia podstawowego realizowanego na podstawie zawartej z wykonawcą umowy nr 36/2025 z dn. 15.09.2025r. .
Lokalizacja robót objętych niniejszym zamówieniem zgodnie z planem sytuacyjnym zawartym w dokumentacji technicznej – oznaczenie na planie jako Etap II.
4.Zasady prowadzenia i odbioru robót budowanych związanych z wykonaniem ww. remontu określają odpowiednie dla danej roboty budowlanej szczegółowe specyfikacje techniczne opracowane dla zamówienia podstawowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105040,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 105040,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105040,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367520212

7.3.4) Miejscowość: Tychów Stary 75

7.3.5) Kod pocztowy: 27-220

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105040,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-11-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane