Remont lokali mieszkalnych przy ul. Zamurowej 5 i ul. Mickiewicza 27 w Piotrkowie Trybunalskim

TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00536611
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00536611/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-17 13:59
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c314a30f-f554-402b-9a2f-7aa7db74eafe
Identyfikator
7712281594
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieUsuwanie warstwy malarskiejRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty rozbiórkoweRoboty balkonowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00536611 z dnia 2025-11-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych przy ul. Zamurowej 5 i ul. Mickiewicza 27 w Piotrkowie Trybunalskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590638145

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja 3 Maja 31

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44732370

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tbs.piotrkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: tbs.piotrkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1195331

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont lokali mieszkalnych przy ul. Zamurowej 5 i ul. Mickiewicza 27 w Piotrkowie Trybunalskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c314a30f-f554-402b-9a2f-7aa7db74eafe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00536611

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00479685

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ER/3121/30/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje w szczególności roboty polegające na remoncie lokalu mieszkalnego przy ul. Zamurowa 5 m 4 w Piotrkowie Trybunalskim polegający na: wymianie podłóg, wymianie stolarki drzwiowej i okiennej wraz z ościeżnicami, malowanie ścian, roboty tynkarskie, wymianie wewnętrznej instalacji zimnej wody i kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą urządzeń sanitarnych i armatury, wymianie wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z osprzętem, wymianie instalacji centralnego ogrzewania i wewnętrznej instalacji gazu wraz z niezbędną armaturą i robotami towarzyszącymi, remont balkonu, roboty rozbiórkowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262900-0 - Roboty balkonowe

4.5.5.) Wartość części: 113757,12 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje w szczególności roboty polegające na remoncie lokalu mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 27 m 3 w Piotrkowie Trybunalskim polegający na: wymianie podłóg, wymianie stolarki drzwiowej wraz z ościeżnicami, malowanie ścian, roboty tynkarskie, wymianie wewnętrznej instalacji zimnej wody i kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą urządzeń sanitarnych i armatury, wymianie wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z osprzętem, wymianie instalacji centralnego ogrzewania i wewnętrznej instalacji gazu wraz z niezbędną armaturą i robotami towarzyszącymi, roboty rozbiórkowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.5.) Wartość części: 102828,15 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ nastąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonania zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć. W toku trwania postępowania Zamawiający dokonał ponownej analizy swoich potrzeb i priorytetów. W jej wyniku stwierdzono, iż mając na uwadze coraz częstsze zgłoszenia potrzeby wymiany źródeł grzewczych, trudną do oszacowania ilość oraz obecne warunki finansowe Zamawiającego udzielenie przedmiotowego zamówienia nie pozwoli na realizację awaryjnych wymian kotłów w ostatnich tygodniach bieżącego roku. Zamawiający nie mógł przewidzieć zaistniałych zmian na etapie przygotowania postępowania.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99704,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 101631,91 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ nastąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonania zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć. W toku trwania postępowania Zamawiający dokonał ponownej analizy swoich potrzeb i priorytetów. W jej wyniku stwierdzono, iż mając na uwadze coraz częstsze zgłoszenia potrzeby wymiany źródeł grzewczych, trudną do oszacowania ilość oraz obecne warunki finansowe Zamawiającego udzielenie przedmiotowego zamówienia nie pozwoli na realizację awaryjnych wymian kotłów w ostatnich tygodniach bieżącego roku. Zamawiający nie mógł przewidzieć zaistniałych zmian na etapie przygotowania postępowania.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92655,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94704,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-11-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane