Przebudowa ciągów -jezdnych na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku przy ul. Władysława Wysockiego 63
CMENTARZ MIEJSKI W BIAŁYMSTOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00485057
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00485057/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-04 15:02
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfd3f370-8100-4d7f-a8ce-a9b4c06b2055
- Identyfikator
- 5420303224
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485057 z dnia 2024-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ciągów -jezdnych na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku przy ul. Władysława Wysockiego 63
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CMENTARZ MIEJSKI W BIAŁYMSTOKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050037731
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: WŁADYSŁAWA WYSOCKIEGO 63
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-168
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cmentarzmiejski@onet.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://cmentarzmiejski.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ciągów -jezdnych na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku przy ul. Władysława Wysockiego 632.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfd3f370-8100-4d7f-a8ce-a9b4c06b2055
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485057
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033646/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 przebudowa ciągów pieszo-jezdnych na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku przy ul. Wl. Wysockiego 63
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465258
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie będące przedmiotem postępowania wolnej reki art. 305 ust.1 w zw. z art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy pzp było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości tj. 720 756,39 zł
Umowa z wyłonionym Wykonawcą PW Izbiccy Aneta Izbicka ul. Supraślska 16, 16-010 Wasilków została zawarta w dn. 19.07.2024 r. i swoim zakresem obejmuje przebudowę ciągów pieszo - jezdnych wraz z montażem oświetlenia solarnego na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku tj. Alejki 1,2,4,5.
W związku z tym, iż wartość szacunkowa zamówienia przekraczała kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia Alejka nr 3 nie została ujęta w postępowaniu 02/PN/2024/CM, została zaś przewidziana do realizacji w trybie art. 305 ust.1 jako zamówienie powtórzone.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 03/WR/2024/CM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 720756,39 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 142735,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ciągu pieszo-jezdnego na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku przy ul. Wł. Wysockiego 63 polegająca na utwardzeniu terenu kostką betonową wraz z montażem oświetlenia solarnego - Alejka nr 3
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110707,93 PLN
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PW Izbiccy Aneta Izbicka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9660635347
7.3.3) Ulica: Supraślska 16
7.3.4) Miejscowość: Wasilków
7.3.5) Kod pocztowy: 16-010
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110707,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-30| 2024-09-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |