Remont dwóch lokali mieszkalnych realizowany w ramach projektu "Nowa przestrzeń społeczna w m.st. Warszawie"

WARSZAWSKIE CENTRUM INTEGRACJI "INTEGRACYJNA WARSZAWA"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00537265
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00537265/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-17 16:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-537414f7-72d8-45ce-b0cd-04cf1f9851d1
Identyfikator
1182212109
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty izolacyjnePokrywanie podłóg i ścianInstalowanie kuchni na wymiarElektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do użytku ze środkami spożywczymiKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00537265 z dnia 2025-11-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dwóch lokali mieszkalnych realizowany w ramach projektu "Nowa przestrzeń społeczna w m.st. Warszawie"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WARSZAWSKIE CENTRUM INTEGRACJI "INTEGRACYJNA WARSZAWA"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386636718

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zofii Nałkowskiej 11

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-886

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 2775500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.wci@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: integracyjnawarszawa.bip.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-537414f7-72d8-45ce-b0cd-04cf1f9851d1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dwóch lokali mieszkalnych realizowany w ramach projektu "Nowa przestrzeń społeczna w m.st. Warszawie"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-537414f7-72d8-45ce-b0cd-04cf1f9851d1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00537265

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024349/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont 2 lokali mieszkalnych z Projektu „Nowa przestrzeń społeczna w m.st. Warszawa”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Nowa przestrzeń społeczna w m.st. Warszawie”, w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Priorytet V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu, Działanie 5.5 Infrastruktura społeczna

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00495223

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WCI.ZP.26.2.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 215088,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont dwóch lokali mieszkalnych położonych na terenie m.st. Warszawy, w budynkach wpisanych do rejestru zabytków przy:
1) ulicy Rynek Nowego Miasta 21/23 m. 8,
2) ulicy Krzywe Koło 2/4 m. 16.
Budynek przy ul. Krzywe Koło 2/4 w Warszawie został wpisany do rejestru zabytków pod numerem A-265 (decyzja z dnia 1 lipca 1965 r.) oraz A-266 (decyzja z dnia 1 lipca 1965 r.). Znajduje się ponadto na terenie chronionego układu urbanistycznego wpisanego do rejestru pod nr A-261. Budynek przy Rynku Nowego Miasta 21/23 w Warszawie został wpisany do rejestru zabytków pod numerami 794 i 795 (decyzja z dnia lipca 1965 r.). Znajduje się ponadto na terenie chronionego układu urbanistycznego wpisanego do rejestru pod nr 472. W związku z powyższym, oba budynki podlegają opiece i ochronie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt 1 lit. b i c oraz art. 7 pkt 1 ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.
Zakres przedmiotu Umowy obejmuje (zgodnie z przedmiarem) roboty z branży ogólnobudowlanej, instalacji elektrycznych, instalacji sanitarnych oraz inne roboty towarzyszące, na które składają się następujące roboty:
1) podstawowe roboty budowlane:
a) roboty rozbiórkowe,
b) wymiana stolarki budowlanej,
c) wymiana posadzek,
d) roboty murowe i tynkarskie,
e) roboty glazurnicze,
f) roboty malarskie.
2) podstawowe roboty sanitarne:
a) demontaż urządzeń sanitarnych,
b) wymiana osprzętu,
c) roboty instalacyjne,
d) roboty hydrauliczne,
e) pomiary szczelności instalacji.
3) podstawowe roboty elektryczne:
a) wymiana instalacji elektrycznej,
b) wymiana osprzętu elektrycznego,
c) wymiana tablic,
d) pomiary elektryczne,
e) sporządzenie dokumentacji dla zakładu energetycznego.
4) inne roboty towarzyszące, związane z technologią poszczególnych branż robót.
5) dostawa wyposażenia.
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Nowa przestrzeń społeczna w m.st. Warszawie”, w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Priorytet V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu, Działanie 5.5 Infrastruktura społeczna.
Okres gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia wynosi minimum 24 miesiące, rozpoczynając swój bieg od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
Uzupełnieniem Opisu Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ) stanowią warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421151-7 - Instalowanie kuchni na wymiar

39711000-9 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do użytku ze środkami spożywczymi

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta, która nie mieści się w kwocie zarezerwowanej na realizację niniejszego zamówienia. Z uwagi na fakt, iż Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty zabezpieczonej na realizację zamówienia postanowiono o unieważnieniu niniejszego postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290000,00 PLN

2025-11-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane