Dostawa foteli biurowych do Starostwa Powiatowego w Pułtusku

Starostwo Powiatowe w Pułtusku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00485138
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00485138/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-04 15:38
Lokalizacja
Pułtusk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-927f7773-05b6-4025-aa69-6a870dcd9ed4
Identyfikator
5681417174
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Siedziska obrotoweFotele

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ SZAŁŁAGdańsk, PL · lot 0
103 336,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485138 z dnia 2024-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa foteli biurowych do Starostwa Powiatowego w Pułtusku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Pułtusku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej - Curie 11

1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 233067101

1.5.8.) Numer faksu: 233067109

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatpultuski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatpultuski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-927f7773-05b6-4025-aa69-6a870dcd9ed4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa foteli biurowych do Starostwa Powiatowego w Pułtusku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-927f7773-05b6-4025-aa69-6a870dcd9ed4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485138

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00315594/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa foteli biurowych do Starostwa Powiatowego w Pułtusku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00405119

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 83089,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych foteli (krzeseł) biurowych do siedziby Starostwa Powiatowego w Pułtusku, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 11 spełniających wymagania rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (Dz.U. Nr 148, poz. 973, ze zm.).
Zgodnie z art. 5.1 i 5.2 załącznika do ww. rozporządzenia, krzesło stanowiące wyposażenie stanowiska pracy powinno posiadać:
a) dostateczną stabilność przez wyposażenie go w podstawę co najmniej pięciopodporową z kółkami jezdnymi,
b) regulację wysokości siedziska, regulację wysokości oparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulację kąta pochylenia oparcia oraz odpowiednie wymiary oparcia i siedziska, zapewniające wygodną pozycję ciała i swobodę ruchów (mechanizmy regulacji wysokości siedziska i pochylenia oparcia powinny być łatwo dostępne i proste w obsłudze oraz tak usytuowane, aby regulację można było wykonywać w pozycji siedzącej.)
c) wyprofilowanie siedziska i oparcia odpowiednie do naturalnego wygięcia kręgosłupa i ud,
d) możliwość obrotu wokół osi pionowej o 360°,
e) regulowane podłokietniki.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym opis minimalnych wymagań technicznych określa formularz cenowy – załącznik Nr 1 do oferty oraz załączony do SWZ wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39111100-4 - Siedziska obrotowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39113100-8 - Fotele

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130336,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 130336,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130336,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMG Group Maciej Szałła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842408810

7.3.3) Ulica: Poznańska

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-378

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103336,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2024-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy