Świadczenie usług obsługi płatności dokonywanych za pomocą kart płatniczych, urządzeń nfc i blik oraz dzierżawa terminali płatniczych

PL.2012+ Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00485213
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00485213/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-04 16:50
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de3308fa-23b9-4216-950c-ad21b2f5d671
Identyfikator
7010095715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przetwarzania transakcji finansowych i usługi izb rozrachunkowych

Wykonawcy

1 przyznane

POLSKIE EPŁATNOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
102 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485213 z dnia 2024-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług obsługi płatności dokonywanych za pomocą kart płatniczych, urządzeń nfc i blik oraz dzierżawa terminali płatniczych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PL.2012+ Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141171910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Ks. J. Poniatowskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-901

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta.zacharewicz@2012plus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pgenarodowy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pl2012plus.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomością

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług obsługi płatności dokonywanych za pomocą kart płatniczych, urządzeń nfc i blik oraz dzierżawa terminali płatniczych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de3308fa-23b9-4216-950c-ad21b2f5d671

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485213

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług terminalowych oraz usług płatniczych umożliwiających przyjmowanie środków pieniężnych od klientów za towary lub usługi nabyte przez Zamawiającego. Zgodnie z zestawieniem opracowanym przez Annę Dudziec okazało się, że środki z umowy na świadczenie usług tożsamych z przedmiotem niniejszego zamówienia, zawartej w terminie 12-03-31.12.2024 r. zostały wyczerpane z końcem lipca 2024 r. Ponieważ informacja o zaporzebowaniu na niniejszy przedmiot zamówienia nie została przedstawiona we wcześniejszym terminie, nie ma możliwości objęcia przedmiotowym zamówieniem płatności realizowanych w okresie od zakończenia terminu obowiązywania poprzedniej umowy do momentu rozpoczęcia obowiązywania zawartej w wyniku rozstrzygnięcia postępowania. W świetle powyższego w ocenie Zamawiającego spełnione zostały przesłanki zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki zgodnie z art. 305 pkt. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 1 ppkt a oraz art. 214 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZ/IV/36/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług terminalowych oraz usług płatniczych umożliwiających przyjmowanie środków pieniężnych od klientów za towary lub usługi nabyte przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66172000-6 - Usługi przetwarzania transakcji finansowych i usługi izb rozrachunkowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 102600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polskie ePłatności Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 220010531

7.3.3) Ulica: al. Tadeusza Rejtana 20 B

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-310

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 102600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-31
2024-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi