Dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej
POWIAT OSTROŁĘCKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00538756
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00538756/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-18 11:35
- Lokalizacja
- Ostrołęka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1bbe0050-f842-4e50-8fa7-f251ae3418fa
- Identyfikator
- 7582359776
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00538756 z dnia 2025-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT OSTROŁĘCKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668835
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Generała Józefa Bema 5
1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@powiatostrolecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatostrolecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatostrolecki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bbe0050-f842-4e50-8fa7-f251ae3418fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00538756
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011765/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00519600
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZI.272.10.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 244804,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa agregatów prądotwórczych do siedziby Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.W ramach zamówienia należy dostarczyć następujące urządzenia:
Część 1:
1) agregat prądotwórczy o mocy min 6 kW;
2) agregat prądotwórczy o mocy min 11 kW;
3) agregat prądotwórczy o mocy min 16 kW;
2. Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy, nierekondycjonowany, wolny od wad fabrycznych i prawnych, a także posiadać wszelkie wymagane prawem atesty i certyfikaty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
4.5.5.) Wartość części: 63608,63 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa agregatów prądotwórczych do siedziby Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.W ramach zamówienia należy dostarczyć następujące urządzenia:
Część 2:
1) dwa agregaty prądotwórcze o mocy min 30 kW;
2. Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy, nierekondycjonowany, wolny od wad fabrycznych i prawnych, a także posiadać wszelkie wymagane prawem atesty i certyfikaty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
4.5.5.) Wartość części: 86557,72 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa agregatów prądotwórczych do siedziby Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.W ramach zamówienia należy dostarczyć następujące urządzenia:
Część 3:
1) agregat prądotwórczy o mocy min 50 kW.
2. Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy, nierekondycjonowany, wolny od wad fabrycznych i prawnych, a także posiadać wszelkie wymagane prawem atesty i certyfikaty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
4.5.5.) Wartość części: 48861,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wyznaczył termin składania ofert do dnia 14-11-2025 r. do godziny 09:00. W wyznaczonym terminie do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta. Na platformę zakupową wpłynął plik, który nie zawierał oferty.
W związku z powyższym zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP tj.: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wyznaczył termin składania ofert do dnia 14-11-2025 r. do godziny 09:00. W wyznaczonym terminie do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta. Na platformę zakupową wpłynął plik, który nie zawierał oferty.
W związku z powyższym zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP tj.: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wyznaczył termin składania ofert do dnia 14-11-2025 r. do godziny 09:00. W wyznaczonym terminie do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta. Na platformę zakupową wpłynął plik, który nie zawierał oferty.
W związku z powyższym zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP tj.: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
| 2025-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |