Dostawa termosów do transportu żywności i napojów – typu gastronomicznego

3 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00538892
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00538892/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-18 11:58
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f24bfa94-cd75-4531-97c3-937842fec5eb
Identyfikator
6762431902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Termosy

Wykonawcy

2 przyznane

"SWISSPOL-LTD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
43 326,14 PLN
"SWISSPOL-LTD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 5
52 582,5 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00538892 z dnia 2025-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa termosów do transportu żywności i napojów – typu gastronomicznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 3 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA W KRAKOWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121390415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Montelupich 3

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-901

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.augustyn@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://3rblog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1196019

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa termosów do transportu żywności i napojów – typu gastronomicznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f24bfa94-cd75-4531-97c3-937842fec5eb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00538892

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00084754/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.27 Zakup termosów do transportu żywności i napojów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00480818

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 143/2025/D

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termos do przechowywania i transportu posiłków- potraw w pojemniku GN 1/1-200

4.5.3.) Główny kod CPV: 39221150-3 - Termosy

4.5.5.) Wartość części: 42257,70 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termos do przechowywania i transportu posiłków w pojemnikach GN- szafa 10-12 półek + 2 X GN 1/1-200

4.5.3.) Główny kod CPV: 39221150-3 - Termosy

4.5.5.) Wartość części: 126196,20 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termos do przechowywania i transportu posiłków w pojemnikach GN- szafa 10-12 półek + 3 X GN 1/1-150

4.5.3.) Główny kod CPV: 39221150-3 - Termosy

4.5.5.) Wartość części: 69406,50 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termos do przechowywania i transportu posiłków w pojemnikach GN- szafa 10-12 półek + 4 X GN 1/1-100

4.5.3.) Główny kod CPV: 39221150-3 - Termosy

4.5.5.) Wartość części: 74283,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termos do przechowywania i transportu posiłków w pojemnikach GN- szafa 10-12 półek + 6 X GN 1/1-65

4.5.3.) Główny kod CPV: 39221150-3 - Termosy

4.5.5.) Wartość części: 93940,80 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termos stalowy do napojów gorących i zimnych 35L

4.5.3.) Główny kod CPV: 39221150-3 - Termosy

4.5.5.) Wartość części: 52422,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36272,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94095,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43326,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Swisspol-Ltd" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8940007657

7.3.3) Ulica: ul. Wilcza 27

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-429

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43326,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
w zakresie zadania nr 2 działając na podstawie art. 255 pkt. 7 (wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił
się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 ustawy Pzp).

W zakresie zadania nr 2 zostały złożone trzy oferty. Wykonawca "Swisspol-Ltd" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, w dniu 13.11.2025r. uchylił się od podpisania umowy na realizację ww. postępowania w zakresie zadania nr 2. Ponadto jedyna pozostała oferta w zakresie tego zadania znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, w związku z czym Zamawiający nie przeznaczył dodatkowych środków na jego realizację.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
w zakresie zadania nr 3 działając na podstawie art. 255 pkt. 7 (wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił
się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 ustawy Pzp).

W zakresie zadania nr 3 zostały złożone trzy oferty. Wykonawca "Swisspol-Ltd" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, w dniu 13.11.2025r. uchylił się od podpisania umowy na realizację ww. postępowania w zakresie zadania nr 3. Ponadto jedyna pozostała oferta w zakresie tego zadania znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, w związku z czym Zamawiający nie przeznaczył dodatkowych środków na jego realizację

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
w zakresie zadania nr 4 działając na podstawie art. 255 pkt. 7 (wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił
się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 ustawy Pzp).

W zakresie zadania nr 4 zostały złożone trzy oferty. Wykonawca "Swisspol-Ltd" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, w dniu 13.11.2025r. uchylił się od podpisania umowy na realizację ww. postępowania w zakresie zadania nr 4. Ponadto jedyna pozostała oferta w zakresie tego zadania znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, w związku z czym Zamawiający nie przeznaczył dodatkowych środków na jego realizację

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
w zakresie zadania nr 5 działając na podstawie art. 255 pkt. 7 (wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił
się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 ustawy Pzp).

W zakresie zadania nr 5 zostały złożone trzy oferty. Wykonawca "Swisspol-Ltd" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, w dniu 13.11.2025r. uchylił się od podpisania umowy na realizację ww. postępowania w zakresie zadania nr 5. Ponadto jedyna pozostała oferta w zakresie tego zadania znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, w związku z czym Zamawiający nie przeznaczył dodatkowych środków na jego realizację

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40885,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52582,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52582,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Swisspol-Ltd" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8940007657

7.3.3) Ulica: ul. Wilcza 27

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-429

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52582,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Wartość zamówienia podana dla poszczególnych zadań jest wartością netto (szacunkowa).
2. Wartość ofert podanych dla poszczególnych zadań jest wartością brutto
3. Wartość umów stanowi wartość brutto.
2025-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy