Budowa żłobka w Zbąszynku w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029.

Gmina Zbąszynek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00539102
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00539102/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-18 12:33
Lokalizacja
Zbąszynek, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f8bf153b-7693-4f4a-a762-a00ad0f5b41a
Identyfikator
9271443487
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneMeble i wyposażenie kuchniRoboty budowlane w zakresie ośrodków opieki dziennejRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR MICKIEWICZGrójec Wielki, PL · lot 0
3 780 646,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00539102 z dnia 2025-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa żłobka w Zbąszynku w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbąszynek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770557

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Zbąszynek

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-210

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 683910353

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zbaszynek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbaszynek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zbaszynek.ezamawiajacy.pl/pn/ZBASZYNEK/demand/234429/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa żłobka w Zbąszynku w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8bf153b-7693-4f4a-a762-a00ad0f5b41a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00539102

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042238/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa żłobka w Zbąszynku w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

KPO A4.2.1. pn. Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lat (żłobki, kluby dziecięce) w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 oraz na podstawie art. 14ll i art. 14 ln ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. z 2025 r. poz. 198)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00456497

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIT.IV.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa żłobka w Zbąszynku w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029.
Przedmiotem niniejszego postępowania są roboty budowlane i wyposażenie budynku żłobka miejsca opieki nad dziećmi– kategoria IX. Podstawowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia
a) Kubatura: 2629m3
b) Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia zabudowy: 497m2
Powierzchnia użytkowa budynku: 325,30m2

ZESTAWIENIE POWIERZCHNI
NR. POM. NAZWA POM. POW. [M2]
0.01 SALA 24 DZIECI 65,8
0.02 ŁAZIENKA DZIECI 28,4
0.03 SALA 24 DZIECI 65,8
0.04 ZAPLECZE SALI 3,81
0.05 POKÓJ MATKI 3,61
0.06 SZATNIA 20,06
0.07 MAGAZYN ZEW. Z WÓZKOWNIĄ 12,55
0.08 ADMINISTRACJA 12,36
0.09 KOMUNIKACJA 9,57
0.10 WC N OGÓLNODOSTEPNE 5,44
0.11 WC PERSONELU 4,27
0.12 POM. SOC. 7,08
0.13 POM. GOSP. 4,78
0.14 GAB. PIELĘGNIARKI 10,85
0.15 KUCHNIA CATERINGOWA 11,09
0.16 ZMYWALNIA 5,54
0.17 KOTŁOWNIA DO 30kW 9,37
0.18 ZAPLECZE SALI 3,54
325,3

c) Wymiary:
Szerokość elewacji frontowej: 34,34 m
Długość budynku + długość zadaszenia: 12,07+3,10 m
Wysokość krawędzi elewacji frontowej (attyki): 5,31 m
d) Liczba kondygnacji: 1
Termin oddania do użytkowania 25 maja 2026r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

45215221-2 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków opieki dziennej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3780646,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6002400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3780646,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z.P.H.U. Mat-Bud Zakład Ogólnobudowlany Piotr Mickiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 9230022470

7.3.3) Ulica: Grójec Wielki 14

7.3.4) Miejscowość: Chobienice

7.3.5) Kod pocztowy: 64-214

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3780646,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane