Pełnienie Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. Budowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Wieliszew

GMINA WIELISZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00539427
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00539427/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-18 13:19
Lokalizacja
Wieliszew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54bf7dba-7bf3-4278-92d0-beeeb9efb039
Identyfikator
5361758264
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru budowlanego

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW MIECZKOWSKIStanisławów Drugi, PL · lot 0
59 655 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00539427 z dnia 2025-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pełnienie Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. Budowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Wieliszew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELISZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Wieliszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-135

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@wieliszew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wieliszew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-54bf7dba-7bf3-4278-92d0-beeeb9efb039

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Pełnienie Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. Budowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Wieliszew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54bf7dba-7bf3-4278-92d0-beeeb9efb039

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00539427

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00074999/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Pełnienie Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. Budowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Wieliszew”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00419174

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.14.2025.PR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 218758,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. Budowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Wieliszew

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji:
1) Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad budową sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami i sieci kanalizacji deszczowej w m. Michałów – Reginów i Łajski realizowaną na podstawie zatwierdzonej dokumentacji projektowej opracowanej przez „EKO KOMPLEKS” S.J. z siedzibą w: ul. Guzewska 14, 95-030 Rzgów oraz uzyskanymi decyzjami – pozwoleniami na budowę: nr 1429/14 z dn. 4.12.2014 r. wydanym przez Starostę Legionowskiego i nr 359/SAAB/2020 z dn. 2.06.2020 r. wydanym przez Wojewodę Mazowieckiego. Zgodnie z § 1. Ust. 2 pkt. 1 lit a) oraz b) umowy nr 191/2025.
2) Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad Budowa sieci wodociągowej z przyłączami w ul. Kościelna od ul. Dojazdowej w kierunku ul. Rozwojowej, w ul. Szkolnej na odcinku Kościelna – Nowodworska oraz w ul. Olszankowej na odcinku Kościelna – Partyzantów w Skrzeszewie gmina Wieliszew realizowaną na podstawie zatwierdzonej dokumentacji projektowej opracowanej przez „KOMA” Zakład projektowania i realizacji inwestycji s.c. Jan Kozłowski, Katarzyna Kozłowska 91-420 Łódź. ul. Północna 27/29 p.111 oraz uzyskaną decyzją – pozwolenia na budowę: nr 138/17 z dn. 6.02.2017 r. wydanym przez Starostę Legionowskiego. Zgodnie z § 1. Ust. 2 pkt. 1 lit c) umowy nr 191/2025.
3) Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad Budową sieci wodociągowej z przyłączami w ul. Polnej na odc. Od ul.Nowodworskiej do ul. Szkolnej i w ul. Krótkiej w m. Skrzeszew , gm. Wieliszew realizowaną na podstawie zatwierdzonej dokumentacji projektowej opracowanej przez „KOMA” Zakład projektowania i realizacji inwestycji s.c. Jan Kozłowski, Katarzyna Kozłowska 91-420 Łódź. ul. Północna 27/29 p.111 oraz uzyskaną decyzją – pozwolenia na budowę: nr 138/17 z dn. 6.02.2017 r. wydanym przez Starostę Legionowskiego. Zgodnie z § 1. Ust. 2 pkt. 2 lit a) umowy nr 191/2025.
4) Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad Budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Świerkowej w Wieliszewie, gm. Wieliszew realizowaną na podstawie zatwierdzonej dokumentacji projektowej opracowanej przez „Ruroprojekt Jacek Obidziński” Ludwinowo Zegrzyńskie 57, 05-140 SEROCK oraz uzyskanym zaświadczeniem o braku wniesienia sprzeciwu z dnia 4.03.2025 – w związku ze złożonym w dniu 31.01.2025 w starostwie powiatu Legionowskiego zgłoszeniem robót budowlanych (nr sprawy: WA.6743.100.2025.AR). Zgodnie z § 1. Ust. 2 pkt. 2 lit b) umowy nr 191/2025.

nad wykonaniem robót budowlanych w ramach zadania. Inwestycyjnego pn. Budowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Wieliszew w podstawowym zakresie obejmującym
- Budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Nowodworskiej i Wrzosowej - grawitacyjną i tłoczną wraz z przyłączami, przepompownię P1 zlokalizowaną na ul. Wrzosowej, kanalizację deszczową na ul. Nowodworskiej w Michałowie Reginowie gm. Wieliszew.
- Budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Głównej i Cichej - grawitacyjną i tłoczną wraz z przyłączami oraz przepompownię P3 zlokalizowaną na ul. Głównej w Michałowie Reginowie gm. Wieliszew.
- Budowę sieci wodociągowej z przyłączami w ul. Kościelna od ul. Dojazdowej w kierunku ul. Rozwojowej, w ul. Szkolnej na odcinku Kościelna – Nowodworska oraz w ul. Olszankowej na odcinku Kościelna – Partyzantów w Skrzeszewie gmina Wieliszew.

zakresie opcjonalnym obejmującym:
- Budowę sieci wodociągowej z przyłączami w ul. Polnej na odc. Od ul. Nowodworskiej do ul. Szkolnej i w ul. Krótkiej w m. Skrzeszew , gm. Wieliszew (opcja a.)
- Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Świerkowej w Wieliszewie, gm. Wieliszew (opcja b.)

i uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich wymaganych prawem zgód i pozwoleń wymaganych prawem budowlanym.

Szczegółowy zakres inwestycji, nad którym będzie pełniony nadzór inwestorski określony został w postępowaniu oznaczonym znakiem ZZP.271.1.8.2025.PR, opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 08.04.2025 r. pod nr 2025/BZP 00181853/01, dostępnym na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-6a50641d-3fea-4695-969e-40b073e9536b

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59655,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 162000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59655,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MW PROJEKT Marta Romatowska-Kania

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 200246309

7.3.3) Ulica: Łąkowa 16

7.3.4) Miejscowość: Stanisławów Drugi

7.3.5) Kod pocztowy: 05-119

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59655,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2025-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi